• Mar. Nov 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Prace nad remakiem gry Star Wars: The Knights of the Old Republic wciąż w zawieszeniu

  Por

  Nov 20, 2023
  Prace nad remakiem gry Star Wars: The Knights of the Old Republic wciąż w zawieszeniu

  Prace nad oczekiwanym remakiem gry Star Wars: The Knights of the Old Republic wciąż nie zostały wznowione – tak twierdzi znany w branży dziennikarz Jeff Grubb. Informacje te z pewnością niepokoją fanów, którzy od dłuższego czasu oczekują na premierę tej produkcji.

  Od dawna już trwają spekulacje na temat problemów wydawcy Embracer Group, który obecnie poszukuje oszczędności w różnych dziedzinach. Z tego powodu w ostatnich miesiącach zamknięto niektóre studio i zwolniono wielu pracowników. Niestety, wydawca nie udziela żadnych komentarzy na temat postępu prac nad remakiem KOTOR-a.

  Jeff Grubb przekazał, że żadne prace nad Star Wars: The Knights of the Old Republic Remake nie są obecnie w toku. Wcześniej pojawiły się plotki, które sugerowały, że produkcję przekazano z Aspyr Media do Saber Interactive, ale jak się okazuje, nie ma to potwierdzenia. Żaden z deweloperów obecnie nie pracuje nad tym projektem.

  Sytuacja wzbudza wiele pytań odnośnie przyszłości tej gry. Fani powinni przygotować się na smutną rzeczywistość – Star Wars: The Knights of the Old Republic Remake nie zostanie stworzone w najbliższej przyszłości.

  Oczekujemy na kolejne wiadomości w tej sprawie, ponieważ obecnie sytuacja wydaje się być niejasna. W międzyczasie pozostaje nam cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że prace nad tym remakiem zostaną wznowione wkrótce.

  Źródło tekstu: KitGuru

  Por