Niespodziewane filtracje dotyczące wydania gier od Bethesdy na konsolę Xbox

Niespodziewane filtracje dotyczące wydania gier od Bethesdy na konsolę Xbox

Niedawno wyciekły informacje dotyczące harmonogramu wydawniczego gier na konsolę Xbox od lipca 2020 roku, co pozwoliło nam rzucić okiem na wiele niezapowiedzianych tytułów od Bethesdy. Wśród przecieków znalazły się zaskakujące wpisy, takie jak remastery gier Fallout 3 i Oblivion, nowa gra DOOM Year Zero oraz dodatki do serii Dishonored i Ghostwire: Tokyo.

Warto jednak zauważyć, że ten wyciekły harmonogram powstał przed przejęciem Bethesdy przez Microsoft. Dlatego bardzo prawdopodobne jest, że doszło do zmian w planach wydawniczych, dodano nowe pozycje do listy, a także potencjalnie odwołano niektóre tytuły. Mimo to, ten przeciek wciąż budzi emocje wśród fanów.

Szczególne zainteresowanie budzi wspomnienie o remasterze gry Oblivion. Fani serii Elder Scrolls z pewnością chcieliby mieć okazję powrócić do tej klasycznej gry z nowymi ulepszeniami. Jednak ten przeciek troszkę osłabia radość z oczekiwania na niespodziewane zapowiedzi, ponieważ teraz te niezapowiedziane gry stały się publiczną wiedzą.

Ten wyciek z pewnością wyrządził spore szkody Bethesdzie, ponieważ został naruszony element zaskoczenia. Pozostaje zobaczyć, jak Bethesda i Xbox zareagują na ten przeciek i czy w najbliższych tygodniach usłyszymy jakieś oficjalne komunikaty.

Jakie są Wasze przemyślenia na temat tego wycieku? Jesteście podekscytowani potencjalnymi premierami, o których wspomniano w przecieku? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.