Najlepszy zestaw SMG w grze Warzone – odkrycie eksperta

Najlepszy zestaw SMG w grze Warzone – odkrycie eksperta

Znany ekspert w dziedzinie Warzone, WhosImmortal, odkrył zestaw dla subkarabinka maszynowego (SMG), którego uważa za najbardziej przeważający i meta w grze. Podczas gdy popularne SMG takie jak Lachmann Sub i ISO 45 dominują w grze, WhosImmortal twierdzi, że Lachmann Shroud, który wprowadzono w sezonie 5 Reloaded, jest «absolutnie niezrównany» w trybie półautomatycznym.

Według WhosImmortal, opanowanie Lachmann Shroud wymaga ogromnej precyzji przy spamowaniu broni w trybie półautomatycznym. Jednak jeśli uda Ci się dobrze opanować spust, ten zestaw jest «absolutnie szalony» i wyjątkowo skuteczny w obecnej mecie.

Aby zoptymalizować ten zestaw, WhosImmortal zaleca następujące ulepszenia dla Lachmann Shroud w Warzone:
– Laser: VLK LZR 7MW
– Kolba: FT Mobile Stock
– Chwyt tylny: Lachmann TCG-10
– Magazynek: 40 nabojowy
– Amunicja: 9 mm Sub OP

Laser VLK LZR 7MW i kolba FT Mobile zwiększają mobilność poprzez zwiększenie prędkości biegu, celowania ze zdolnością przyrządzenia broni oraz prędkości przejścia od sprintu do strzału. Chwyt tylny Lachmann TCG-10 pomaga kontrolować odrzut broni, co jest niezbędne przy użyciu Lachmann Shroud w trybie półautomatycznym.

Magazynek na 40 naboi zapewnia wystarczającą liczbę kul do wykonania zadania, podczas gdy amunicja 9 mm Sub OP sprawia, że przeciwnicy bardziej się wstrząsają, gdy zostaną trafieni, a także ukrywa wrogie czaszki na mapie, poprawiając skrytość.

Jeśli szukasz czegoś nowego do wypróbowania w Warzone, daj temu zestawowi szansę. Według WhosImmortal, gdy jest używany prawidłowo, jest uważany za przeważający w obecnej mecie.

Aby odblokować Lachmann Shroud, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, skonsultuj się z naszym przewodnikiem, jak zdobyć tę nową broń.