• Sáb. Dic 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Jak wyłączyć powiadomienia o punktach Xbox na Windows?

  Por

  Nov 20, 2023
  Jak wyłączyć powiadomienia o punktach Xbox na Windows?

  Powiadomienia o punktach Xbox są rozpraszające i mogą zakłócać grę. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie, aby je wyłączyć na Windows.

  Tradycyjna metoda dostępu do ustawień aplikacji Xbox nie oferuje opcji wyłączenia powiadomień o punktach. Jednak istnieje oddzielny ekran ustawień, który zawiera rozwiązanie.

  Aby rozpocząć, jednocześnie naciśnij klawisze Windows i G na klawiaturze, aby aktywować pasek gry Xbox. Alternatywnie, można wyszukać «Pasek gry Xbox» w pasku wyszukiwania systemu Windows i otworzyć nakładkę z tego miejsca. Po pojawieniu się paska gry Xbox, kliknij opcję Ustawienia znajdującą się na górnej belce, symbolizowaną przez zębatkę. Wśród różnych menu, wybierz Powiadomienia.

  W menu Powiadomienia znajdziesz opcję «Powiadamiaj mnie, gdy zdobywam punkty nagród». Odznacz tę opcję i voilà! Nie będziesz już przeszkadzany powiadomieniami o punktach podczas gry w gry Xbox.

  Jest to rozczarowujące, że Xbox rozproszył swoje ustawienia, co utrudnia użytkownikom znalezienie opcji wyłączenia powiadomień o punktach. Bardzo by miało sens, gdyby Xbox dostarczył łatwo dostępne ustawienie wewnątrz aplikacji Xbox, specjalnie dla ustawień dostępnych tylko w Pasku gry Xbox. To zlikwidowałoby konieczność przeglądania osobnych ekranów.

  Dzięki temu możesz teraz cieszyć się grą bez zbędnych przerywania. Pożegnaj się z rozpraszającymi powiadomieniami o punktach i zanurz się w wirtualnych światach bez niepotrzebnych zakłóceń. Miłej zabawy!

  Por