• Do. Feb 29th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Zmiany w 3. sezonie Diablo 4: Nowa droga dla twórców

  Von

  Jan 20, 2024
  Zmiany w 3. sezonie Diablo 4: Nowa droga dla twórców

  Twórcy Diablo IV słuchają opinii graczy i są gotowi wprowadzić znaczące ulepszenia w nadchodzącym 3. sezonie. Ostatni stream Blizzarda ujawnił wiele nowości dotyczących gry, w tym zmiany w balansie i dodatkową zawartość.

  Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie dwóch aktualizacji w trakcie sezonu. Pierwsza aktualizacja zostanie udostępniona wraz z rozpoczęciem sezonu, a druga w połowie jego trwania. Dzięki temu gracze będą mieli szansę zobaczyć efektywność wprowadzanych zmian i przetestować nową zawartość.

  Ciekawą nowością jest również zmiana dotycząca zadań PvP. W Sezonie Konstruktów gracze, którzy nie preferują pojedynków PvP, nie będą zmuszeni do ich wykonania, aby osiągnąć cele poszczególnych rozdziałów. Ta zmiana ma na celu zmniejszenie frustracji niektórych osób, które nie lubią walki z innymi graczami.

  Twórcy Diablo IV koncentrują się również na wprowadzeniu równowagi do gry. Chociaż woleliby wzmocnić klasy postaci niż je osłabić, zbyt potężne „buildy“ zostaną skorygowane. Zmienią się również szanse na zdobycie przedmiotów i statystyki potworów, co wpłynie na bardziej dynamiczne rozgrywki.

  Nowa aktualizacja wprowadzi także zmiany w umiejętnościach i przedmiotach, które wymagały wzmocnienia. Nekromanci korzystający z mocy pasywnej Przywódca Kultu, barbarzyńcy i czarodzieje zyskają nowe możliwości, które dodadzą świeżości do rozgrywki.

  Niezwykle ważne jest, aby gracze odczuli skutki swoich inwestycji w umiejętności. Z tego powodu twórcy wprowadzą nowe unikalne i legendarnego przedmioty, które będą miały duży wpływ na zdolności postaci.

  Podczas sezonu zostaną również wprowadzone usprawnienia interfejsu. Dodane zostaną nowe ustawienia, które umożliwią poruszanie się za pomocą klawiatury w trybie W-A-S-D. Gracze korzystający z kontrolerów otrzymają również udogodnienia, które ułatwią przypisanie funkcji do przycisków. Liczniki czasu wydarzeń będą również widoczne na mapie świata, co ułatwi planowanie działań.

  Nadchodzący 3. sezon Diablo IV zapowiada się obiecująco. Gracze mogą spodziewać się znacznych zmian, które mają na celu poprawę rozgrywki i zadowolenie fanów. Czekamy z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu i sprawdzenie wszystkich nowych możliwości, które czekają na nas w Diabło IV.

  Sekcja FAQ

  Von