• Mo. Feb 26th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Zastrzeżenia prawne dotyczące wykorzystywania treści ze stron internetowych

  Von

  Feb 10, 2024
  Wg. Zastrzeżeń Prawnych, wykorzystywanie treści ze stron internetowych jest regulowane

  Właściciel tej strony internetowej informuje o obowiązujących zasadach dotyczących wykorzystywania treści zamieszczonych na stronie. Zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/790 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie prawa autorskiego i praw pokrewnych na jednolitym rynku cyfrowym, nie jest dozwolone zwielokrotnianie, wykorzystywanie ani przechowywanie treści w formie tekstów, danych, programów komputerowych i baz danych dostępnych na tej stronie internetowej.

  Chociaż jest zabronione korzystanie z treści, istnieją pewne wyjątki. Możliwe jest korzystanie z treści w ramach wyników wyszukiwania, co oznacza umieszczanie stron internetowych w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Ta działalność jest dozwolona i nie podlega żadnym ograniczeniom. Jednakże należy zauważyć, że powyższe zastrzeżenie nie wyłącza ani nie ogranicza praw konsumentów do korzystania z treści w celu jasno określonych dozwolonych użytków.

  Ważne jest zrozumienie i szanowanie praw autorskich oraz przestrzeganie zastosowanych ograniczeń dotyczących korzystania z treści. Właściciel tej strony internetowej dokłada wszelkich starań, aby zachować integralność i ochronę dostępnych materiałów. Każdy użytkownik powinien przestrzegać regulaminu i zapoznać się z zasadami dotyczącymi korzystania z treści znajdujących się na stronie.

  Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zastrzeżeń prawnych i wyłączeń, zachęcamy do odwiedzenia sekcji „Zastrzeżenie dot. eksploracji tekstów i danych“ na stronie serwisu.

  FAQ

  Von