Tajemnicza współpraca Coca-Coli z sztuczną inteligencją

Tajemnicza współpraca Coca-Coli z sztuczną inteligencją

Kolejny krok w rozwoju platformy Creations Coca-Coli to wprowadzenie nowej edycji napoju we współpracy ze sztuczną inteligencją. Coca-Cola kontynuuje swoje innowacyjne podejście, wprowadzając limitowane edycje napojów w różnych współpracach, takich jak z artystami czy festiwalami. Tym razem jednak firma zaskakuje wyjątkowym pomysłem, który został stworzony we współpracy z sztuczną inteligencją.

Ostatnio sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej powszechna w naszym życiu, a jej obecność jest coraz bardziej widoczna w wielu obszarach, od technologii po programy komputerowe. Teraz, co jeszcze mniej oczekiwane, sztuczna inteligencja weszła do branży spożywczej.

Coca-Cola Zero Cukru 3000 to nowy smak napoju, który jest rezultatem współpracy ze sztuczną inteligencją. W sklepach sieci Żabka można teraz znaleźć puszkę napoju Coca-Cola Zero Cukru 3000 o pojemności 250 ml. Na puszce znajduje się informacja, że jest to smak inspirowany przyszłością, stworzony we współpracy z AI. Firma chciała tym projektem pokazać, że oprócz śledzenia światowych trendów, nadal rozwija swoją platformę Creations i ma wiele kreatywnych i nietuzinkowych pomysłów.

Smak Coca-Coli Zero Cukru 3000 został stworzony przy użyciu sztucznej inteligencji. Dokładne szczegóły procesu tworzenia smaku są trudne do ustalenia, ale firma wykorzystała do tego celu technologię chatbotów. Sam smak można opisać jako połączenie brzoskwini z gumą arabską, choć firma nie udostępnia dokładnej definicji. Jednakże, jeśli smak napoju rzeczywiście będzie wskazywał na przyszłość, może być interesującym doświadczeniem.

Nie tylko sam napój, ale także design puszki jest efektem udziału sztucznej inteligencji. Jasne odcienie fioletu, magenty i cyjanu dominujące w designie, wraz z srebrnymi akcentami, przyciągają wzrok. Logo Coca-Cola Creations to rozproszone bańki w różnych formach i kolorach. Wzornictwo puszki nawiązuje do estetyki cyberpunkowej, która pasuje do koncepcji przyszłościowej marki.

Na każdej puszcze napoju Coca-Cola Zero Cukru 3000 znajduje się kod QR, który przenosi nas do Creations Hub. Tam możemy korzystać z specjalnego filtru, który zmienia nasze zdjęcie, tworząc futurystyczne tło. Ta prosta interakcja zapewnia ciekawe wrażenia dla konsumentów i jest kolejnym interesującym pomysłem marki.

Inicjatywa Coca-Coli Zero Cukru 3000 pokazuje, że przyszłość może być kolorowa i pełna nowych, nietuzinkowych rozwiązań. Firma kontynuuje swoją misję tworzenia nieoczekiwanych i magicznych chwil dla konsumentów, inspirowanych ponadczasowością marki. Dzięki technologiom opartym na sztucznej inteligencji Coca-Cola Zero Cukru 3000 zapewnia innowacyjne doświadczenia smakowe.

Nota: Ten artykuł nie jest bazowany na żadnym źródle informacji zewnętrznego, a jedynie na informacjach dostępnych w pierwotnym artykule.