• Do. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Porozmawiajmy o kontrowersji między youtuberem Dreamem a byłym dzieckiem gwiazdą, Nicolasem Cantu

  Von

  Nov 21, 2023
  Porozmawiajmy o kontrowersji między youtuberem Dreamem a byłym dzieckiem gwiazdą, Nicolasem Cantu

  W ostatnim czasie społeczność YouTube’a żyje na wysokich obrotach, przede wszystkim za sprawą coraz ostrzejszego konfliktu między znanym youtuberem, Dreamem, a byłym dzieckiem gwiazdą i osobowością internetową, Nicolasem Cantu. Różnice między tymi dwoma ikonami pokolenia Z przyciągnęły uwagę wielu osób ze względu na poważne zarzuty i kontrowersyjny materiał wideo. Przyjrzyjmy się szczegółom.

  Dream, którego prawdziwe imię to Clay, posiada ogromną liczbę ponad 40 milionów subskrybentów na swoich różnych kanałach. Początkowo zdobył popularność dzięki swojej zawartości związanej z grą Minecraft i okazjonalnie publikuje muzykę. Z kolei Cantu, 20-letnia młoda gwiazda, zyskał sławę dzięki swoim rolom jako aktor głosowy, takim jak główny bohater w serialu Wspaniałe świat Gumballa i głos Leonarda w serialu Animowane mutanty ninja: Mutant Mayhem. Jego kanał na YouTube o pseudonimie „junky janker“ zgromadził niemal pół miliona obserwujących.

  Konflikt między Dreamem a Cantu nabrał na sile, gdy Cantu publicznie oskarżył Dreama o nakłanianie swojej grupy fanów i nazwał go „faktycznym pedofilem“. W odpowiedzi Dream opublikował na Twitterze wideo, na którym Cantu znajduje się w samochodzie Uber i wydaje się być odurzony, wypowiadając obraźliwe słowa homofobiczne i dyskryminujące osoby niepełnosprawne. Kontrowersyjne wideo zawiera również Cantu wypowiadające śmiałe twierdzenia dotyczące swojej nieśmiertelności i poniżające osoby wokół siebie.

  Dream twierdził również, że Cantu fizycznie go zaatakował w przeszłości i ponownie próbował tego samego w tamtą zgubną noc. Cantu przyznał się do fizycznego starcia z Dreamem, ale określił to jako „slapbox“, nie jako napaść. Przyznał, że był niegrzeczny wobec kierowcy Ubera, ale przypisał to swojemu upośledzonemu stanowi. Cantu podkreślił, że hojnie wyszedł z napiwkiem dla kierowcy i wyraził swoją intencję zmniejszenia spożycia alkoholu w związku z wydarzeniami.

  Wymiana zdań między dwoma gwiazdami internetu na mediach społecznościowych obfituje w lawinę zarzutów i nieprzyjemnych słów z obu stron. Pomimo trwającego sporu wielu ludzi nadal wspiera Cantu, oskarżając Dreama o celowe sabotażowanie kariery Cantu i obwiniając go za pozwolenie Gumballowi na spożywanie alkoholu.

  Dream odpowiedział na zarzuty, ujawniając, że Cantu posiadał fałszywe ID, które umożliwiało mu picie alkoholu nieletnim. Wyjaśnił również, że nigdy wcześniej nie spotkał Cantu i wideo zostało stworzone na prośbę samego Cantu.

  Do chwili obecnej przedstawiciele Cantu nie wydali żadnego oświadczenia w sprawie konfliktu ani nie odnieśli się do potencjalnych konsekwencji kontrowersyjnego wideo dla przyszłych perspektyw kariery Cantu. Sytuacja jest napięta, a fani i obserwatorzy z niecierpliwością oczekują dalszych rozwojów tego fascynującego starcia między dwoma ważnymi postaciami w społeczności YouTube.

  Wniosek:

  Konflikt między Dreamem a Nicolasem Cantu przyciągnął uwagę szerokiej publiczności. Zarówno zarzuty i oskarżenia, jak i kontrowersyjne materiały wideo podgrzewają napięcie między tymi dwoma youtuberami. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń w tej sprawie.

  Von