• Do. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Poprawa gry Counter-Strike 2: Nvidia i Valve współpracują, aby udoskonalić doświadczenie graczy

  Von

  Nov 21, 2023
  Poprawa gry Counter-Strike 2: Nvidia i Valve współpracują, aby udoskonalić doświadczenie graczy

  Nvidia i Valve pracują razem, aby poprawić grę Counter-Strike 2. Długo oczekiwane ulepszenia zostały wprowadzone w najnowszej aktualizacji sterowników Nvidia, a gracze mogą zauważyć specyficzne zmiany dotyczące Counter-Strike 2 w notatkach wydania. Chociaż funkcja Nvidia Reflex była już dostępna w wcześniejszych wersjach Counter-Strike 2, zalecano nie korzystać z niej ze względu na potencjalne problemy. Jednak teraz inżynierowie Valve i Nvidia udało się skutecznie udoskonalić tę funkcję.

  Ponad 70% posiadaczy kart GeForce gra w trybie wieloosobowym, dlatego tak ważne było stworzenie funkcji takiej jak Nvidia Reflex, która minimalizuje czas opóźnienia systemowego. Opóźnienie wejściowe obejmuje czas między wykonaniem akcji (kliknięcie myszą, naciśnięcie przycisku kontrolera) a pojawieniem się jej efektu na ekranie (strzelanie, obracanie itp.). W kluczowych momentach różnica w wydajności jednego przycisku może zadecydować o wyniku decydującego meczu wartego miliony dolarów, dlatego Nvidia Reflex jest tak istotna.

  Nasz ekspert od Counter-Strike, ThourCS, przetestował to nowe rozwiązanie i wyniki są imponujące. Chociaż średnia liczba klatek na sekundę nie wzrosła znacząco, wartości czasu klatek uległy znacznej poprawie, co potwierdzili inne osoby grające w grę. Głównym problemem zawsze była utrata klatek, a nie średnia wydajność. Dzięki włączeniu funkcji Reflex gracze teraz mogą cieszyć się dużo bardziej płynnym doświadczeniem gry, dlatego zalecamy przełączenie się na opcję „ON“ lub „On+Boost“ w menu CS2. Oczywiście, konieczne jest zaktualizowanie sterowników do najnowszej wersji, aby skorzystać z tych ulepszeń. Również gracze korzystający z kart AMD mają powody do optymizmu, ponieważ ulepszona funkcja Anti-Lag prawdopodobnie będzie wkrótce dostępna dla nich, bez ryzyka banowania VAC.

  To unikalne partnerstwo między Nvidia i Valve ma na celu poprawę gry Counter-Strike 2. Dzięki najnowszej aktualizacji sterowników Nvidia wszyscy gracze mogą teraz cieszyć się bardziej responsywną i płynniejszą rozgrywką. Włączenie funkcji Nvidia Reflex przynosi widoczne poprawki, zwłaszcza jeśli chodzi o eliminację utraty klatek. Gracze korzystający z kart AMD mają również nadzieję na dostęp do ulepszonej funkcji Anti-Lag. Aktualizacja sterowników Nvidia jest niezbędna do pełnego wykorzystania tych ulepszeń. Bez względu na używany system, wszyscy gracze mogą oczekiwać lepszego doświadczenia w grze dzięki współpracy Nvidia i Valve nad udoskonaleniem Counter-Strike 2.

  Von