• Fr. Feb 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Pierwsze tygodnie premiery gry Palworld odniosły ogromny sukces

  Von

  Feb 11, 2024
  Palworld – Pierwsze tygodnie premiery gry osiągnęły ogromny sukces

  W styczniu tego roku deweloper Pocketpair wprowadził na rynek grę Palworld. Produkcja jest dostępna na platformach PC i konsoli Xbox. Mimo że od premiery minęło zaledwie kilka tygodni, można już teraz powiedzieć, że osiągnęła ona ogromny sukces.

  Według informacji udostępnionych przez twórców, Palworld zdobyła popularność wśród graczy na całym świecie. W ciągu dwóch tygodni po premierze gra zgromadziła ponad 19 milionów użytkowników na obu platformach. To niezwykle imponujący wynik, zwłaszcza że w pierwszych sześciu dniach po premierze gra cieszyła się zainteresowaniem aż 6 milionów osób.

  Według danych prezentowanych przez Pocketpair, około 12 milionów kopii Palworld zostało sprzedanych na platformie Steam (PC), a dodatkowe 7 milionów razy gra została pobrana ze sklepu Xbox. Te liczby świadczą o ogromnym powodzeniu i zapotrzebowaniu na grę.

  Deweloper obiecał, że będzie pracował nad ulepszeniem Palworld i szybko wcześniejsze poprawki zostaną udostępnione. Mimo że produkcja zgromadziła już imponującą liczbę graczy, nadal wymaga dopracowania, a twórcy nieustannie pracują nad usuwaniem drobnych błędów zgłaszanych przez użytkowników.

  Palworld może śmiało pochwalić się spektakularnym sukcesem w branży gier wideo. Jej premiera nie tylko przyciągnęła miliony graczy na całym świecie, ale również zapewniła deweloperowi dużą bazę użytkowników, którzy cierpliwie czekają na kolejne aktualizacje i poprawki gry.

  FAQs o grze Palworld:

  Von