Obsada gier głosowych zagra razem w sesji Dungeons & Dragons

Obsada gier głosowych zagra razem w sesji Dungeons & Dragons

Obsada gier głosowych popularnej gry RPG Baldur’s Gate 3, w tym Shadowheart, Lae’zel, Karlach, Astarion, Gale i Wyll, połączą siły, aby wcielić się w postacie podczas jednej sesji Dungeons & Dragons (D&D). Sesję D&D poprowadzi popularny program High Rollers i będzie miała premierę na Twitchu w piątek, 22 września o godzinie 19:00 czasu BST. Transmisja będzie także dostępna jako nagranie wideo dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć jej na żywo.

Wideo, na którym cała obsada gromadzi się razem, zostało opublikowane w zeszłym tygodniu. Wideo to obejmowało aktorów głosowych: Devorę Wilde, Neila Newbona, Tima Downie, Samanthe Beart, Jennifer English i Theo Solomona. Na początku nie było jasne, jakiego celu miało spotkanie, ale wydaje się, że nagrywano materiał na nadchodzący odcinek High Rollers. Istnieje możliwość, że Amelia Tyler, która podkłada głos dla narratora, pojawi się w tej jednokrotnej sesji.

Od oficjalnej premiery Baldur’s Gate 3 w sierpniu, aktorzy głosowi gry aktywnie angażują się w interakcję z fanami. Neil Newbon streamuje swój gameplay na Twitchu, a Devora Wilde podkłada głos pod memy jako Lae’zel na TikToku. Aktorzy głosowi wyrażają głęboką miłość do swoich postaci, co widać w sposób, w jaki bez wysiłku wcielają się w swoje role.

Dla fanów Baldur’s Gate, którzy nie mogą się nacieszyć towarzystwem towarzyszy gry, ta jednokrotna sesja D&D jest świetną okazją, aby zobaczyć, jak postacie będą oddziaływać między sobą w nowej, nieokreślonej przygodzie.