• Sa. Dez 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowy system Prestiżu w Call of Duty: Modern Warfare 3 (MW3)

  Von

  Nov 20, 2023
  Nowy system Prestiżu w Call of Duty: Modern Warfare 3 (MW3)

  System Prestiżu w Call of Duty: Modern Warfare 3 (MW3) od dawna jest ulubioną funkcją wśród fanów serii. Pozwala on graczom na kontynuację zdobywania poziomów i odblokowywanie ekskluzywnych nagród, dodając dodatkowe emocje i wyzwania do trybu wieloosobowego. W MW3 system Prestiżu powraca z odrobiną nowości, która była bardzo oczekiwana przez społeczność graczy. Zapraszamy więc do przyjrzenia się, jak to działa i jakie korzyści oferuje.

  Aby zdobyć Prestiż w MW3, gracze muszą zaczekać, aż poziomy Prestiżu będą dostępne w sezonie 1, który rozpocznie się w grudniu 2023 roku. Do tego momentu maksymalny poziom, jaki można osiągnąć, to 55. Ten poziom można osiągnąć przez uczestnictwo w meczach, zdobywanie fragów i realizowanie różnych celów w trakcie gry.

  Gdy gracz osiągnie poziom 56, automatycznie awansuje na pierwszy poziom Prestiżu. Każdy sezon, w tym sezon 1, składa się z pięciu poziomów Prestiżu, z których każdy obejmuje 50 indywidualnych poziomów. Przejście od pierwszego poziomu Prestiżu do końca przedstawia się następująco:

  Poziom Prestiżu | Poziomy
  —|—
  Prestiż 1 | 56 do 99
  Prestiż 2 | 100 do 149
  Prestiż 3 | 150 do 199
  Prestiż 4 | 200 do 249
  Prestiż 5 | 250

  W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii Call of Duty, w systemie Prestiżu MW3 nie tracisz dostępu do broni i sprzętu podczas awansowania na kolejny poziom Prestiżu. Zamiast tego, gracze zachowują cały swój postęp i nadal odblokowują dodatkowe unikalne nagrody Prestiżu.

  Osiągnięcie poziomów Prestiżu oferuje wiele korzyści, w tym możliwość wyposażenia i wyświetlania specjalnych emblematów Prestiżu, które prezentują osiągnięcia i status gracza w grze. Ponadto, każdy poziom Prestiżu wprowadza unikalne wyzwania, które są bardziej wymagające, oferując bardziej intensywne doświadczenie dla graczy. Pomyślne ukończenie tych wyzwań nagradza graczy animowanymi awatarami, odznakami, kartami do dzwonienia i doświadczeniem.

  W miarę zbliżania się grudnia i rozpoczęcia sezonu 1, Activision obiecał podzielić się więcej szczegółami na temat systemu Prestiżu. Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie nasze centrum gier, aby uzyskać kompleksowe przewodniki i artykuły na temat Call of Duty: Modern Warfare 3. System Prestiżu w MW3 dodaje głębi i ekscytacji do doświadczenia wieloosobowego, zapewniając graczom wiele treści do odkrywania i osiągnięć do zdobycia.

  FAQ:

  Von