• So. Dez 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowy design Samsung Galaxy S24: innowacje i przecena w Polsce

  Von

  Nov 21, 2023
  Nowy design Samsung Galaxy S24: innowacje i przecena w Polsce

  Rzucając światło na nadchodzącą serię Samsung Galaxy S24, możemy już teraz z pewnością stwierdzić, że producent kontynuuje swoje sprawdzone wzornictwo. Choć niektórym może się wydawać, że jest to niewielka zmiana, warto spojrzeć na nią z trochę innej perspektywy. Zamiast cytować źródło, opiszemy, czego możemy się spodziewać.

  Ekskluzywny design z jeszcze cieńszymi obwódkami ekranu

  Najważniejszym elementem jest ekran: tajemnicze obwódki dookoła wyświetlacza, które zdają się być coraz cieńsze. To daje nam jeszcze bardziej efektowne wrażenia podczas korzystania z telefonu. Choć zmieniło się niewiele, to wersja Ultra zachowuje swój unikalny prostokątny kształt, który z pewnością przypadnie do gustu fanom tej serii.

  Atrakcyjna cena i przewidywane przeceny

  Kolejną kluczową informacją, która zainteresuje polskich użytkowników, jest cena. Jest prawdopodobne, że nowa seria Galaxy S24 utrzyma podobne koszty jak poprzednie modele, a może nawet zostaną przecenione. Wersja podstawowa ma kosztować około 799 USD, co jest niezwykle atrakcyjną propozycją dla klientów.

  Niedogodność związana z procesorem Exynos 2400

  Niestety, istnieje pewna niedogodność dla polskich użytkowników. Przyczyną jest procesor Exynos 2400, który nie dorównuje jakością wersji dla innych rynków. Mimo to, Samsung Galaxy S24 i tak oferuje wiele innych funkcji, które warto uwzględnić w ocenie tego smartfona.

  Innowacyjne funkcje i fascynujący design

  W końcu, design to tylko część tej fascynującej serii. Galaxy S24 ma wiele innych innowacyjnych funkcji, które możemy oczekiwać. Mamy już pełną specyfikację, datę premiery i ceny. To wzruszająca nowość na rynku telefonów komórkowych, z której warto skorzystać.

  Źródło: gsmManiaK.pl

  Von