• Fr. Feb 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa wersja oprogramowania Apple – co warto wiedzieć?

  Von

  Feb 9, 2024
  Nowa wersja oprogramowania Apple – co warto wiedzieć?

  Jeśli posiadasz urządzenie z logo nadgryzionego jabłka, takie jak iPhone, iPad lub MacBook, prawdopodobnie już możesz pobrać najnowszą wersję oprogramowania układowego. Jest to ważne, aby nie zwlekać z tą aktualizacją zbyt długo. Dlaczego?

  Nowa wersja oprogramowania, oznaczona jako iOS 17.3.1, wprowadza nie tylko poprawki koncentrujące się na bezpieczeństwie urządzeń, ale także optymalizację poprzedniej wersji, która okazała się posiadać pewne wady, takie jak problem powielania już wpisanego tekstu. Te błędy są obecnie usuwane na iPadach oraz MacBookach z oprogramowaniem Sonoma 14.3.1.

  Jeżeli twój iPhone czy iPad uruchamiał starszą wersję, taką jak iOS 17.2 lub 17.1, zdecydowanie warto pobrać nową aktualizację. Od momentu wydania tych wersji, na rynku pojawiło się wiele mobilnych zagrożeń, które mogły wpływać na bezpieczeństwo twojego urządzenia.

  Co jeszcze możemy się spodziewać od Apple w przyszłości? Niewykluczone, że wczesną wiosną pojawi się iOS 17.4, który otworzy możliwość instalacji aplikacji spoza App Store tylko dla użytkowników w Europie. Prawdziwą rewolucją będzie jednak zapowiedziany na wczesną jesień iOS 18, który ma być wprowadzony wraz z nową generacją iPhone’ów.

  Aktualizacja oprogramowania jest ważna dla utrzymania bezpieczeństwa i dobrze działającego urządzenia. Dlatego warto nie zwlekać i zainstalować najnowszą wersję oprogramowania Apple już teraz.

  Najważniejsze pytania dotyczące aktualizacji oprogramowania Apple

  Von