• Di. Nov 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa rozgrywka z gry Honor of Kings: World pokazuje niezwykły świat akcji RPG

  Von

  Nov 20, 2023
  Nowa rozgrywka z gry Honor of Kings: World pokazuje niezwykły świat akcji RPG

  Po długim okresie ciszy wreszcie pojawiły się nowe materiały z gry akcji RPG Honor of Kings: World. Chiński zespół TiMi Studios przedstawił ponad 6-minutowy zwiastun rozgrywki, który ukazuje malownicze lokalizacje oraz widowiskowy system walki.

  W nowym materiale możemy zobaczyć krainę Jixia, do której nasz bohater trafia, aby dołączyć do tamtejszej akademii bohaterów. Co ciekawe, gracz będzie mógł przemierzać świat zarówno pieszo, jak i w powietrzu na skrzydłach.

  Na rozgrywce możemy podziwiać różnorodne i piękne miejsca, w tym miasta, gdzie ludzie współistnieją z maszynami. Walka w Honor of Kings: World zapowiada się dynamicznie i spektakularnie, co nawiązuje do ostatnich gier z serii takich jak Final Fantasy czy Devil May Cry.

  Warto zwrócić uwagę na pojedynek gracza z marionetkowym bossem, który prezentuje różnorodność ruchów bohatera sterowanego przez gracza.

  Honor of Kings: World jest spin-offem popularnej mobilnej gry MOBA o nazwie Arena of Valor, która zdobyła dużą popularność w Europie. Ta nowa produkcja obiecuje otwarty świat, który będzie można eksplorować zarówno samodzielnie, jak i w kooperacji z innymi graczami.

  Niestety, nadal nie znamy dokładnej daty premiery ani platform, na których zostanie wydana. Jednakże, nowy zwiastun rozgrywki na pewno wzbudza zainteresowanie i sprawia, że gracze niecierpliwie oczekują więcej informacji na temat tego fascynującego tytułu.

  Von