• Do. Feb 29th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa odsłona gry Visions of Mana zadebiutuje na konsolach Xbox

  Von

  Jan 19, 2024
  Najnowsza odsłona gry Visions of Mana zadebiutuje na konsolach Xbox

  Najnowsza odsłona gry Visions of Mana zadebiutuje na konsolach Xbox. Podczas targów Xbox Developer_Direct 2024 zaprezentowano Visions of Mana, najnowszą część popularnego cyklu japońskich gier RPG akcji. Co ważne, będzie to pierwsza odsłona, która trafi na konsolę Xbox.

  Podczas pokazu zaprezentowano materiał z udziałem deweloperów oraz krótkie fragmenty rozgrywki. Zobaczyliśmy również różne potwory, z którymi będziemy się mierzyć.

  Jedną z nowości, która została ujawniona, jest możliwość jeżdżenia na plecach ogromnego włochatego stworzenia, przypominającego połączenie psa z pancernikiem. Ponadto, soundtrack gry zawierać będzie ponad 100 utworów skomponowanych przez doświadczonych twórców, a w samym rozgrywaniu zostanie zaimplementowany system płynnego przejścia między muzyką podczas eksploracji a walki.

  Visions of Mana zostanie wydane na komputery PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox Series S, Xbox Series X i PlayStation 5. Fani serii nie będą musieli zbyt długo czekać na premierę – zostało ogłoszone, że gra zadebiutuje latem tego roku.

  Nowa część cyklu budzi duże emocje wśród fanów, ponieważ jest pierwszą nową odsłoną głównego cyklu od czasu wydania gry Heroes of Mana w 2007 roku. Od tamtego czasu otrzymywaliśmy jedynie remaki, remastery i produkcje mobilne. Zaangażowanie wielu doświadczonych twórców w powstawanie Visions of Mana daje nadzieję na wartościową grę, która zasługuje na uwagę.

  Oficjalna strona gry Visions of Mana to miejsce, gdzie można znaleźć więcej informacji o grze i być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Von