• Do. Feb 22nd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kim jest Richard Wells? Głos znany graczom na całym świecie

  Von

  Feb 13, 2024
  Kim jest Richard Wells, głos znany graczom na całym świecie

  Richard Wells to postać, której twarz może być nieznana większości z nas, ale jego głos jest niezapomniany dla miłośników gier wideo na całym świecie. To właśnie on wypowiada kultowe kwestie „PEGI“ w zwiastunach gier, informujących o odpowiednim wieku dla danej produkcji.

  Wells niedawno postanowił ujawnić swoją tożsamość i przedstawił się użytkownikom TikToka. W krótkim filmiku przedstawił się jako profesjonalny aktor głosowy, który przez ostatnie 40 lat nagrał co najmniej dziesięć tysięcy nagranych linijek i wypowiedział miliony słów. Jednak najbardziej znany jest z dwóch kwestii „PEGI“, które wszyscy gracze z pewnością rozpoznają.

  Filmik Wellsa na TikToku spotkał się z ogromnym odzewem. Ze względu na popularność jego głosu, otrzymał ponad 2,3 miliona polubień, a wideo zostało odtworzone już ponad 13,5 miliona razy. W kolejnym filmiku Wells podziękował fanom za niezwykłą reakcję i ujawnił szczegóły dotyczące swojej pracy jako aktora głosowego. Okazało się, że za nagranie związane z „PEGI“, które powstało 15 lat temu, otrzymał jedynie 200 euro.

  Ciekawostką jest fakt, że Wells już trzy lata temu ujawnił swoją tożsamość na YouTube, jednak ten filmik nie zyskał takiej popularności jak ostatni na TikToku. Mimo to, jego głos stał się rozpoznawalny dla milionów graczy na całym świecie.

  FAQ:

  Von