• Mi. Feb 28th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Córki polskich potentatów łączą talent i dziedzictwo

  Von

  Jan 22, 2024
  Córki polskich potentatów łączą talent i dziedzictwo

  Córki polskich milionerów i miliarderów nie zawsze kierują się drogą swoich rodziców. Niektóre z nich zaskakują swoimi wyborami zawodowymi, podążając zupełnie inną ścieżką. Oto trzy przykłady kobiet, które pomimo majątku swoich ojców, znalazły swoje własne powołanie.

  Joanna Jakubas, córka znanego milionera Zbigniewa Jakubasa, postanowiła nie kontynuować rodzinnego biznesu. Zamiast tego, z pasją poświęciła się muzyce. Sopranistka, wykształcona w renomowanym Royal College of Music w Londynie i na University of Michigan w Ann Arbor, miała zaszczyt śpiewać u boku Andrei Bocelliego. Oprócz kariery wokalnej, Jakubas również rozwija swoje talenty aktorskie, występując w popularnych produkcjach filmowych.

  Natalia Lesz, córka magnata Aleksandra Lesza, postanowiła nie pójść w ślady ojca jako bizneswoman. Zamiast tego, zaangażowała się w przemysł muzyczny. Od wielu lat Lesz rozwija swoją karierę w branży muzycznej, zdobywając popularność swoimi przebojami. Nie zapomina jednak o swoim drugim powołaniu – aktorstwie. Jej występy w serialach i filmach są bardzo cenione, a równocześnie z sukcesami zawodowymi, Lesz spełnia się również jako matka.

  Nicole Soszyńska, córka właścicieli firmy Oceanic, obróciła przewidywania na swoją korzyść. Zamiast działać w rodzinnym biznesie kosmetycznym, Soszyńska poszła w zupełnie innym kierunku. Po studiach architektonicznych na renomowanej uczelni Paris Val de Seine w Paryżu, projektantka wnętrz odkryła swoją artystyczną duszę. Dziś zajmuje się projektowaniem biżuterii oraz ceramiki, łącząc w sobie talent i dziedzictwo swoich rodziców.

  Córki polskich potentatów udowodniają, że posiadanie urodzonego talentu nie jest przeszkodą w samodzielnym odnalezieniu się w świecie zawodowym. Pokazują, że wartość dziedziczonego majątku nie zawsze musi determinować ich przyszłość – to miłość do wybranej dziedziny i zaangażowanie są najważniejsze.

  Von