BGIS 2023: Trzecia runda pełna intensywnej rywalizacji

BGIS 2023: Trzecia runda pełna intensywnej rywalizacji

Trzecia runda Battlegrounds Mobile India Series (BGIS) 2023 była niezwykle intensywna. Doświadczone drużyny przeszły eliminacje, podczas gdy drużyny outsiderów pokazały agresywną grę i stawiły czoła doświadczonym zawodnikom. Drużyny takie jak Team Soul, Gods Reign, Revenant Esports i Team X Spark wyłoniły się jako dominujące siły w BGIS 2023 Runda 3. Z drugiej strony, drużyny takie jak Team Godlike, Orangutan i Global Esports najprawdopodobniej zostały wyeliminowane z turnieju.

Runda 3 składała się zarówno z meczów online, jak i offline dla różnych drużyn. Grupy 2 i 3 rywalizowały online w dniach 1 i 2, podczas gdy grupy 5 i 9 postępowały według tego samego schematu w dniach 3 i 4.

Team Godlike i Gods Reign, które zajmowały miejsce w Group 2, miały dobry start w dniu 1. Jednak Team Godlike nie utrzymał swojego momentum i spadł z 2. na 7. pozycję w dniu 2, ostatecznie zostając wyeliminowanym. Niemniej jednak, nowe drużyny, takie jak 1M Officials i Great Esports, pokazały agresywną grę i zapewniły sobie miejsce w ćwierćfinałach.

Group 3 zdominował Team Insane przez obydwa dni, podczas gdy Hyderabad Hydras zrobiły mocny powrót w dniu 2, aby zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale. Brave Esports, drużyna outsider, imponowała wszystkim swoim stylem gry i również zapewniła sobie miejsce w następnej fazie.

Drużyny takie jak Team Soul, Revenant Esports i Team X Spark rywalizowały w dniach 3 i 4. Team Soul i Revenant Esports z Group 5 zaprezentowały stałą wydajność pod względem miejsc i punktów. Team Soul był na czele tabeli, mimo że jeszcze nie wygrali chicken dinnera. Bloodrose Esports, drużyna outsider z tej samej grupy, również pokazała swoje umiejętności i zdobyła miejsce w ćwierćfinale.

W Grupie 9 Team X Spark i Numen Gaming pokazali swoje doświadczenie. Team X Spark konsekwentnie dobrze się spisywał i plasował na czele tabeli punktowej, podczas gdy Numen Gaming skupiał się na strategicznym ustawieniu i regularnie kończył w pierwszej piątce. Drużyna LOC Esports, która dopiero debiutuje, zapewniła sobie miejsce w ćwierćfinale dzięki dobremu wynikowi i punktom za miejsce.

Z 256 drużyn podzielonych na 16 grup, Runda 3 była pełna zaciętej rywalizacji. Chociaż tylko ćwierćfinaliści z czterech grup zostali już ujawnieni, nazwy kwalifikujących się drużyn z pozostałych 12 grup jeszcze nie są znane.

Niektóre z drużyn, które zakwalifikowały się do ćwierćfinałów, to Gods Reign, 1M Officials, Great Esports, Team Insane, Brave Esports, Hyderabad Hydras, Team Soul, Revenant Esports, Bloodrose Esports, Burnx Official, Team X Spark, Team Mayavi, Numen Gaming i LOC Esports.

W turnieju zobaczyliśmy doświadczone drużyny, które pokazały swoje panowanie dzięki stałej wydajności, podczas gdy inni mieli problemy z adaptacją do strategii drużyn outsiderów i ostatecznie zostali wyeliminowani. W przededniu ćwierćfinałów fani z niecierpliwością oczekują, że zakwalifikowane doświadczone drużyny będą kontynuować swoją dynamikę i awansują do kolejnego etapu.