• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Potwierdzenie wydania gry Starfield

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Potwierdzenie wydania gry Starfield

  Wiadomość o zakończeniu prac nad grą Starfield szybko rozprzestrzeniła się wśród graczy, a ich ekscytacja wzrosła jeszcze bardziej. Według nieoficjalnych informacji, nadrzędnym producentem gry, Bethesda, potwierdziła zakończenie prac nad projektem. To oznacza, że Starfield przeszedł etap „going gold” – czyli finalnej wersji gotowej do produkcji masowej.

  Co dokładnie oznacza „going gold”?

  W przemyśle gier komputerowych, termin „going gold” odnosi się do etapu rozwoju gry, w którym finalna wersja jest kompletna i gotowa do masowej produkcji. Ten kamień milowy zostaje osiągnięty, gdy gra jest uznana za stabilną, główne błędy zostały naprawione, a gra jest gotowa do skopiowania na fizyczne dyski lub przygotowania do dystrybucji cyfrowej.

  Pomimo braku oficjalnego potwierdzenia ze strony Bethesdy, źródła branżowe i wiarygodne informacje potwierdzają ten istotny moment w historii Starfield. Trzeba przyznać, że milczenie producenta może być strategicznym ruchem, który ma zbudować jeszcze większe napięcie i podgrzać atmosferę wokół premiery gry.

  Na czym polega fenomen Starfield?

  Starfield to pierwsze zupełnie nowe dzieło Bethesdy od ponad 25 lat, co sprawia, że ​​gra jest niezwykle oczekiwana. Producent obiecuje, że zabierze nas w epicką podróż przez kosmos, gdzie będziemy mogli eksplorować ogromne i wciągające światy, uczestniczyć w pasjonujących walkach kosmicznych i odkrywać tajemnice wszechświata. Biorąc pod uwagę renomę Bethesdy w tworzeniu rozległych i otwartych światów, fani z niecierpliwością oczekują szczegółów i głębi, jakie Starfield będzie oferować.

  Najważniejsze pytania:

  1. Kiedy zostanie wydana gra Starfield?
  Premiera Starfield jest zaplanowana na 11 listopada 2022 roku.

  2. Na jakie platformy będzie dostępny Starfield?
  Gra Starfield będzie dostępna na konsolach Xbox Series X/S oraz PC. Zostanie także uwzględniony w usłudze Xbox Game Pass w dniu premiery.

  3. Czy Starfield będzie obsługiwać modyfikacje?
  Bethesda ma doświadczenie w wsparciu modyfikacji w swoich grach, więc oczekuje się, że Starfield będzie miał podobne wsparcie. Jednak na razie nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia.

  Wszyscy fani gier komputerowych na całym świecie wyczekują premiery Starfield z ogromnym zainteresowaniem. Wiadomość o zakończeniu prac nad grą tylko podkręciła atmosferę. Dzięki swojemu zafascynowującemu kosmicznemu środowisku i znakomitej reputacji Bethesdy w tworzeniu niezapomnianych doświadczeń gamingowych, Starfield ma potencjał, aby stać się przełomowym tytułem w gatunku RPG. Fani teraz mogą odliczać dni do rozpoczęcia swojej kosmicznej przygody.