• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  T-Pain wkracza w świat VR z pierwszym koncertem w technologii mixed reality

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  T-Pain wkracza w świat VR z pierwszym koncertem w technologii mixed reality

  Zapomnijcie o tradycyjnych koncertach, bo świat VR właśnie zamieszota od słynnego rapera, zdobywcy nagrody Grammy – T-Paina. W ekscytującej współpracy z AmazeVR, T-Pain zabierze was w niesamowitą podróż, której doświadczycie podczas jego pierwszego koncertu w technologii mixed reality i która na pewno będzie pozostawiała po sobie tęsknotę za więcej.

  AmazeVR słynie z tego, że oddala fanów od swoich ulubionych artystów, a ta współpraca nie jest wyjątkiem. Wyobraźcie sobie, że stojecie na pierwszym planie na wirtualnym koncercie, a T-Pain wykonuje swoje ikoniczne hity tuż przed waszymi oczami. Materiał w 3D, połączony ze wspaniałymi wirtualnymi tłami, tworzy niesamowite wrażenie, które przeniesie was w inne światy.

  Rozpoczynając od 16 listopada 2023 roku, będziecie mogli stać się częścią tego niezwykłego wydarzenia, korzystając z hełmów Meta, takich jak Quest 3, Quest 2, Quest Pro, a nawet Pico 4. Koncert sam w sobie, nagrany w imponującej rozdzielczości 8K, prezentuje najpopularniejsze single T-Paina, takie jak „Buy U a Drank” i „Bartender”. Ale to nie koniec – T-Pain przygotował także zupełnie nowy singiel, „She’s A Vibe”, dostępny wyłącznie na potrzeby tego VR spektaklu.

  Wirtualna podróż nie kończy się tutaj. Zwiastun ujawnia dwie zachwycające sceny: jedną osadzoną w postapokaliptycznym świecie, a drugą przenoszącą was w głąb kosmosu. Tylko w VR możecie odkrywać tak niesamowite miejsca, a jednocześnie być prowadzeni przez samego T-Paina.

  Mimo że to pierwsza współpraca T-Paina z AmazeVR, firma ta dostarcza niezwykłe doznania koncertowe od początku tego roku z takimi znanymi artystami jak Zara Larsson i Megan Thee Stallion. A najlepsze jest to, że koncerty AmazeVR oferują darmowe demo utworu od każdego artysty, abyście mogli poczuć magię T-Paina bez żadnych zobowiązań.

  Ale koncerty AmazeVR nie kończą się na T-Painie. Aplikacja ta pełni rolę wirtualnego festiwalu muzycznego i oferuje różnorodną gamę koncertów VR różnych artystów. A jeśli nie możecie nacieszyć się T-Painem, to jego występ pozwala na mixed reality passthrough, dzięki czemu możecie go przynieść do swojej rzeczywistej przestrzeni, gdziekolwiek jesteście.

  Dlatego jeśli jesteście zagorzałymi fanami T-Paina lub po prostu ciekawi świata koncertów wirtualnych, to jest wasza szansa, aby przemienić swoją własną salę wirtualnego koncertu. Otwórzcie umysły na nowe możliwości, odkrywajcie nowych artystów i przygotujcie się na przyjęcie koncertowego doświadczenia jak żadnego innego. Przyszłość muzyki na żywo już nadeszła i czeka na was w wirtualnym świecie.