• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Starfield: The Sci-Fi Adventure Awaits

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Starfield: The Sci-Fi Adventure Awaits

  W świecie gier Bethesda Game Studios stało się synonimem epickich przygód na otwartym świecie. Dzięki tytułom takim jak The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4, fani z niecierpliwością oczekują kolejnej premiery – Starfield. Ale palące pytanie, które nurtuje wszystkich, brzmi: Czy Starfield będzie się grało jak Skyrim?

  Starfield, długo wyczekiwany science fiction RPG od Bethesdy, obiecuje zabrać graczy w podróż przez przestrzeń jak nigdy dotąd. Podczas gdy szczegóły na temat mechaniki rozgrywki są nadal skąpe, Bethesda zasugerowała kilka podobieństw do swoich poprzednich tytułów.

  W Starfield, fani mogą oczekiwać ogromnego otwartego świata. Podobnie jak w Skyrim, gracze prawdopodobnie będą mieli swobodę eksplorowania bogatego w szczegóły wszechświata wypełnionego unikalnymi planetami, stacjami kosmicznymi i cywilizacjami obcych. Poczucie odkrycia i przygody, które uczyniły Skyrim tak kultowym, prawdopodobnie również będzie obecne w Starfield.

  Jednak ważne jest do zauważenia, że Starfield rozgrywa się w futurystycznym świecie naukowej fantastyki, podczas gdy Skyrim to świat fantasy. Oznacza to, że mechanika rozgrywki i ogólny klimat gry mogą różnić się od siebie. Starfield będzie na pewno miało swój unikalny smak, choć oba gry mogą mieć pewne podobieństwa, takie jak fascynująca fabuła i wybór gracza.

  Często zadawane pytania:
  Q: Czy Starfield będzie posiadał smoki tak jak Skyrim?
  A: Chociaż smoki odgrywały prominentną rolę w Skyrim, mało prawdopodobne jest, aby pojawiły się one w Starfield. Ustalenia przedstawiają grę w futurystycznym środowisku sci-fi, co sugeruje, że nacisk zostanie położony na istoty i wyzwania pozaziemskie.

  Q: Czy Starfield będzie miało ten sam system walki co Skyrim?
  A: Bethesda nie ujawniła szczegółów na temat systemu walki w Starfield. Jednak, zważywszy na różne środowiska, można przypuszczać, że mechaniki walki zostaną dostosowane do tematyki sci-fi.

  Q: Czy Starfield będzie wspierać mody tak jak Skyrim?
  A: Bethesda ma historię wspierania modów w swoich grach i bardzo prawdopodobne, że Starfield pójdzie ich śladem. Modowanie odgrywało znaczącą rolę w społeczności Skyrima i fani mogą oczekiwać podobnych możliwości twórczych w Starfield.

  Podsumowując, choć Starfield może mieć pewne podobieństwa do Skyrim, na pewno posiądzie swoje własne unikalne mechaniki rozgrywki i otoczenie. Fani mogą oczekiwać zanurzenia w świat otwartego świata, ale z futurystycznym science fiction twistem. Podczas niecierpliwego oczekiwania na więcej informacji od Bethesdy, jest jasne, że Starfield zapowiada się jako ekscytujący dodatek do imponującej kolekcji gier tej wytwórni.