• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa jakość w świecie telewizorów: Philips OLED707 TV

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Nowa jakość w świecie telewizorów: Philips OLED707 TV

  Jeśli szukasz nowego telewizora, który oferuje niesamowitą jakość obrazu i doskonałe możliwości do gier, nie szukaj dalej. Wysoko ceniony telewizor Philips OLED707 o przekątnej 48 cali jest aktualnie dostępny w sklepie Currys Business w atrakcyjnej cenie poniżej 650 funtów. Jest to znaczna obniżka w porównaniu do pierwotnej ceny sprzedaży wynoszącej 850 funtów w tym roku, a także zalecanej ceny detalicznej w Wielkiej Brytanii, wynoszącej 1000 funtów.

  Ten model jest idealnym wyborem dla graczy, ponieważ obsługuje HDMI 2.1, umożliwiając rozgrywkę nawet w 4K 120Hz. Dzięki wsparciu dla technologii Variable Refresh Rate (VRR) gwarantuje płynną rozgrywkę na urządzeniach takich jak PS5 czy Xbox Series X/S. Telewizor posiada także kompatybilność z technologiami G-Sync i FreeSync, co docenią gracze korzystający z PC.

  Jedną z najważniejszych cech tego telewizora jest ikoniczna technologia Philips Ambilight. Panele LED umieszczone z tyłu telewizora dodają fascynującej palety kolorów na ścianę, poprawiając ogólne wrażenia z oglądania, zwłaszcza w warunkach niskiego oświetlenia.

  To, co wyróżnia ten telewizor OLED spośród konkurencji, to wsparcie zarówno dla standardu HDR10+ jak i Dolby Vision HDR. Niezależnie od źródła, czy to strumieniowanie treści czy granie w gry z HDR, użytkownik będzie mógł cieszyć się najwyższą jakością HDR. W przeciwieństwie do wielu innych telewizorów OLED, na przykład modeli LG, które obsługują tylko Dolby Vision, telewizory Philips obsługują oba standardy, pozwalając na pełne wykorzystanie zalet metadanych HDR10+.

  Dodatkowo, telewizor Philips OLED707 zapewnia dźwięk kinowy dzięki technologii Dolby Atmos. Obejmij swoje salon kinowym klimatem, ponieważ dźwięk otacza Cię z każdej strony. Telewizor wyposażony jest w dwa porty HDMI 2.1 oraz dwa porty HDMI 2.0, co pozwala na podłączenie równoczesne konsoli PS5, Xbox Series X i soundbara bez żadnych technicznych ograniczeń.

  Kupując ten telewizor, otrzymasz także dwuletnią gwarancję, która zapewni Ci spokój w przypadku jakichkolwiek nieprzewidywanych problemów.

  Nie przegap innych fantastycznych okazji na telewizory w tym Czarny Piątek! Odwiedź nasze centrum promocji dotyczących telewizorów 4K, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane oferty na telewizory OLED i QLED, dostępne zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w USA. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, gwarantujemy, że znajdziesz niesamowitą okazję, która podniesie Twoje wrażenia z oglądania na nowy poziom.