Nowa niesamowita aktualizacja Call of Duty na czas Halloween

Nowa niesamowita aktualizacja Call of Duty na czas Halloween

Gracze Call of Duty mogą się cieszyć, ponieważ wkrótce pojawi się straszna nowa aktualizacja, idealnie wpisująca się w klimat Halloween. Popularna postać – Ghost, otrzymuje przerażającą zmianę dzięki wprowadzeniu skórki Zombie Ghost Operator. Ta nowa skórka będzie dostępna zarówno w Modern Warfare 2 (MW2), jak i w Warzone, wprowadzając jeszcze większy poziom grozy do gry.

Ghost od dawna jest ulubioną postacią graczy w serii Call of Duty, zachwycając ich stoicznym wyrazem twarzy i sprytnym poczuciem humoru. W zmienionej wersji MW2 stał się twarzą gry, umożliwiając graczom granie tą postacią w wieloosobowym trybie gry z różnymi skórkami do wyboru. Teraz przygotowuje się do przyjęcia ducha Halloween dzięki skórce Zombie Ghost Operator.

Aby odblokować tą przerażającą skórkę, gracze mogą zamówić przedpremierowo Modern Warfare 3. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich wersji gry, w tym Standard, Cross-Gen Bundle i Vault Edition, o ile są to cyfrowe przedpremiery. Po zamówieniu gry, skórka Zombie Ghost Operator będzie od razu dostępna w MW2 i Warzone, z małym zastrzeżeniem.

Gracze, którzy zamówią teraz, będą musieli poczekać do aktualizacji Sezonu 6, zaplanowanej na 27 września 2023 r., aby skorzystać ze skórki. Jednak ci, którzy zamówią Modern Warfare 3 po tej dacie, będą mogli natychmiast cieszyć się przerażającym nowym wyglądem Ghosta.

Osiągnięta skórka Zombie Ghost Operator może być używana nie tylko w MW2 i Warzone, ale także w Modern Warfare 3, która zostanie wydana 10 listopada 2023 r. To sugeruje, że Call of Duty przygotowuje się do nadchodzących wydarzeń Haunting of Al Mazrah i Haunting of Verdansk, które prawdopodobnie stworzą upiorną atmosferę dla graczy.

Dla fanów, którzy z niecierpliwością czekają na wydanie Modern Warfare 3 Zombies, nadchodzi wydarzenie o nazwie Call of Duty Next, które rozpocznie się 5 października 2023 r. W trakcie tego wydarzenia zostaną zaprezentowane rozgrywki z trybu Zombies, a także tryb Multiplayer, nowa mapa Warzone i WZ Mobile.

W międzyczasie gracze mogą zagłębić się w aktualizacji Sezonu 5 Reloaded w MW2 i Warzone, dostępnej na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S|X. Przygotuj się więc na zastraszenie swoich przeciwników jako Zombie Ghost Operator w fascynującym świecie Call of Duty.