• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  YEYIAN HUSSAR PLUS: Nadchodzi nowy poziom gamingowych obudów komputerowych

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  YEYIAN HUSSAR PLUS: Nadchodzi nowy poziom gamingowych obudów komputerowych

  YEYIAN HUSSAR PLUS to nowa propozycja dla graczy, którzy oczekują nie tylko wyjątkowej jakości, ale również możliwości personalizacji swojej konfiguracji. Ta średniowieczna obudowa typu mid-tower przeznaczona jest dla wymagających graczy i zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi formatami płyt głównych, takimi jak ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.

  Jedną z głównych zalet obudowy HUSSAR PLUS jest jej kompatybilność z najnowszymi kartami graficznymi, takimi jak NVIDIA RTX 4000 i AMD Ryzen 7000. Dzięki przestrzeni o długości 354 mm, można zainstalować najpotężniejsze GPU na rynku, nie martwiąc się o ograniczenia przestrzenne.

  Pod względem wydajności chłodzenia również nie ma powodów do narzekań dla posiadaczy HUSSAR PLUS. Dzięki obsłudze do 6 wentylatorów chłodzących o średnicy 120 mm i 2 chłodnic cieczy AIO o wymiarach 240 mm, komponenty będą utrzymywać odpowiednią temperaturę nawet podczas intensywnych sesji gamingowych. A perforowana konstrukcja metalowej bocznej ścianki i tacy płyty głównej dodatkowo zwiększają wentylację i odprowadzanie ciepła.

  Przewódki i kable są często wyzwaniem w kompaktowych obudowach mid-tower, ale HUSSAR PLUS gwarantuje, że zorganizowanie kabli nie będzie problemem. Dzięki głębokości wynoszącej 34 mm, można schludnie poprowadzić kable bez żadnej interferencji z innymi podzespołami.

  Jeśli chodzi o estetykę, HUSSAR PLUS na pewno nie zawodzi. Dostępna w eleganckiej czerni lub nowoczesnej bieli, obudowa ta prezentuje stylowy design i boczne panele ze hartowanego szkła, które zapewniają maksymalną widoczność konfiguracji.

  Dla graczy i twórców treści szukających obudowy komputerowej średniej wielkości, która oferuje dużo miejsca i wszechstronność, HUSSAR PLUS to idealny wybór. Zapewnia doskonałą wydajność chłodzenia, łatwą organizację przewodów oraz szeroką kompatybilność z najnowszymi procesorami i kartami graficznymi.

  Jeśli więc szukasz nowej obudowy komputerowej do gier, nie szukaj dalej niż YEYIAN HUSSAR PLUS. To idealne połączenie wydajności, funkcjonalności i stylu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.