• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Niesamowite okazje na Xbox Series X w ramach Black Friday

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Niesamowite okazje na Xbox Series X w ramach Black Friday

  Wiele sklepów detalicznych w Wielkiej Brytanii oferuje znaczne obniżki cen konsol Xbox Series X z okazji Black Friday. Najciekawsze rabaty można znaleźć m.in. na stronach takich jak Amazon, Smyths i GAME, gdzie konsola jest sprzedawana za 359 funtów, co stanowi oszczędność 120 funtów w porównaniu do jej zwykłej ceny detalicznej wynoszącej 480 funtów. Microsoft również oferuje Xbox Series X za 379,99 funtów, co daje oszczędność 100 funtów.

  Wraz z rabatami na konsole, Xbox uruchomił również własne cyfrowe wyprzedaże w ramach Black Friday, gdzie dostępnych jest ponad 1000 gier w Xbox Store. Miłośnicy gier sportowych mogą skorzystać z 50% rabatu na takie tytuły jak EA Sports FC 24, Madden NFL 24 i NBA 2K24. Inne popularne gry, takie jak Mortal Kombat 1 i Mass Effect: Legendary Edition, również mocno obniżyły swoje ceny.

  Dla graczy poszukujących wszechstronnego doświadczenia, Borderlands Collection: Pandora’s Box oferuje wszystkie sześć gier z serii Borderlands i spin-offy, wraz z ich dodatkowymi treściami, w obniżonej cenie 40,91 funta, zamiast 123,99 funta.

  Te promocje z okazji Black Friday stanowią świetną okazję dla graczy, aby zaktualizować swoją konsolę i poszerzyć bibliotekę gier za ułamek jej zwykłej ceny. Bez względu na to, czy jesteś fanem gier sportowych, pełnych akcji przygód czy immersyjnych gier fabularnych, znajdziesz tu coś dla siebie.

  Warto zauważyć, że dostępność może się różnić, dlatego zaleca się szybką reakcję w celu skorzystania z pożądanych okazji. Zbliżając się sezonu świątecznego, teraz jest idealny moment, aby skorzystać z tych niesamowitych obniżek i maksymalnie wykorzystać swoje wrażenia z grania. Weź więc swój kontroler i przygotuj się na ekscytujący sezon gier z Xbox Series X i szerokim wyborem przecenionych tytułów!