• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Wspaniała okazja: Xbox Series X dostępny teraz w rewelacyjnej cenie

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Wspaniała okazja: Xbox Series X dostępny teraz w rewelacyjnej cenie

  Dzięki swojej wydajności i niezwykłemu doświadczeniu w grach, Xbox Series X jest uważany za jedną z najbardziej imponujących konsoli do gier kiedykolwiek stworzonych. Jednak zawsze był jednym z głównych problemów dla potencjalnych klientów: cena.

  W ciągu 2021 i 2022 roku mieliśmy do czynienia z niedoborem towaru Xbox Series X, co jeszcze bardziej utrudniało zdobycie tego pożądanego urządzenia dla graczy. A gdy Microsoft postanowił podążyć za rywalem Sony i podnieść cenę o 30 funtów w lipcu, wielu entuzjastów poczuło się zniechęconych.

  Jednak nadzieja nadeszła w zeszłym tygodniu w postaci niesamowitej oferty. Amazon obniżył cenę Xbox Series X o aż 25%, oferując rabat w wysokości 120 funtów. Jest to najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy dla tej konsoli, i nie mogło być lepszego czasu na tę obniżkę, ponieważ zbliża się Wielki Piątek.

  Xbox Series X wyróżnia się jako najpotężniejsza maszyna Microsoftu, konkurująca wydajnością z wysokiej klasy pecetami do gier. Jej błyskawiczne czasy ładowania i płynne przejścia między menu zapewniają niezrównane doświadczenia w grach. Chociaż nie ma tylu ekskluzywnych tytułów co jej konkurent PS5, subskrypcja Xbox Game Pass więcej niż to rekompensuje. Z setkami dostępnych gier za stałą miesięczną opłatą jest to godna inwestycja dla każdego gracza.

  Teraz, dzięki tej wczesnej ofercie na Wielki Piątek, Xbox Series X może być twój za jedyne 359,99 funtów, co oznacza ogromne 25% zniżki. To oferta, którą nie można zignorować, zwłaszcza dla tych, którzy z niecierpliwością czekali na obniżkę cen.

  Podsumowując, Xbox Series X udowodnił, że jest rewolucją w świecie konsol do gier. Dzięki swojej potężnej wydajności, bogatej bibliotece gier i teraz bardziej przystępnej cenie, to jest okazja, której nie można przegapić. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim fanem, czy nowicjuszem w społeczności Xbox, ta oferta daje Ci szansę podnieść swoje doświadczenia w grach bez nadwyrężenia portfela.

  -FAQ-

  1. Czym jest Xbox Series X?
  Xbox Series X to konsola do gier opracowana przez Microsoft. Jest znana ze swojej potężnej wydajności i niezwykłego doświadczenia w grach.

  2. Jaka jest cena Xbox Series X?
  Oryginalna cena Xbox Series X została podniesiona o 30 funtów w lipcu, ale niedawno została przeceniona o 25% na 359,99 funtów w ramach wczesnej oferty na Wielki Piątek na Amazonie.

  3. Jak Xbox Series X porównuje się do wysokowydajnych pecetów do gier?
  Xbox Series X konkurował z wysokowydajnymi pecetami do gier pod względem wydajności. Oferuje błyskawiczne czasy ładowania i płynne przejścia między menu.

  4. Czym jest Xbox Game Pass?
  Xbox Game Pass to usługa subskrypcji oferowana przez Microsoft. Umożliwia graczom dostęp do setek gier za stałą miesięczną opłatą.

  5. Czy Xbox Series X ma tyle samo ekskluzywnych tytułów co PS5?
  Podczas gdy Xbox Series X może nie mieć tylu ekskluzywnych tytułów co jego konkurent PS5, subskrypcja Xbox Game Pass rekompensuje to, oferując szeroki wybór gier.