Xbox Game Pass zapowiada nowe gry na październik

Xbox Game Pass zapowiada nowe gry na październik

Xbox Game Pass szykuje się na emocjonujący miesiąc z nowymi grami, które trafią na platformę. W bibliotece gier na czele jest długo oczekiwany symulator wyścigów, Forza Motorsport. Oprócz Forza Motorsport, wiele innych gier trafi do biblioteki Game Pass, w tym The Lamplighters League, Warhammer 40K: Darktide, Cities: Skylines 2, Mineko’s Night Market, Headbangers Rhythm Royale i Jusant.

The Lamplighters League to turowa gra strategiczna opracowana przez Harebrained Schemes i wydana przez Paradox Interactive. Będzie dostępna wyłącznie na Xbox One, Xbox Series X/S i PC od 3 października. Subskrybenci Xbox Game Pass będą mieć dostęp do gry w dniu premiery.

Warhammer 40K: Darktide, najnowszy tytuł popularnej serii Warhammer 40,000, zostanie wydany 4 października. Gra, pochodząca pierwotnie z Windows PC zeszłego roku, zyskała pozytywne recenzje i zostanie teraz dodana do Game Pass w dniu premiery.

Forza Motorsport, bezpośredni konkurent dla Gran Turismo na PlayStation, wreszcie pojawi się 10 października. Ten długo oczekiwany symulator wyścigów obiecuje przekroczyć granice realizmu dzięki nowym funkcjom, takim jak śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, dynamiczny czas doby i ulepszona grafika. Forza Motorsport będzie dostępna na Xbox Game Pass w dniu premiery.

Cities: Skylines 2, kontynuacja uznanej gry budowy miasta, zadebiutuje 24 października. Gracze ponownie będą mieć okazję tworzyć i zarządzać własnymi miastami w tej obszernej rozgrywce. Gra zostanie wydana na Windows, PlayStation 5 i konsole Xbox Series X/S oraz zostanie dodana do biblioteki Game Pass w dniu premiery.

26 października odbędzie się premiera Mineko’s Night Market, narracyjnej gry przygodowej symulującej społeczność japońską. Gracze wcielą się w rolę Mineko, dziewczynki eksplorującej wyspę pełną niezwykłych przedmiotów i przyjaznych kotów. Gra będzie dostępna na Xbox Game Pass w dniu premiery.

Headbangers Rhythm Royale, opisana jako beztroska rytmiczna gra battle royale, zadebiutuje 31 października. Gracze będą rywalizować ze sobą jako gołębie w muzycznych minigrach, używając power-upów i dostosowując swoje gołębie w przebiegu rozgrywki. Gra będzie dostępna na wszystkich konsolach i komputerach, w tym na Xbox Game Pass.

Wreszcie, 31 października do Xbox Game Pass zostanie dodana również gra Jusant, akcji i łamigłówek wspinaczkowa. Gracze będą wspinać się na wysokie wieże, rozwiązując zagadki i eksplorując różnorodne biomy w towarzystwie wodnego towarzysza.

Dzięki różnorodnym gatunkom i ekscytującym tytułom, Xbox Game Pass obiecuje dostarczyć miesiąc pełen gamingowych przygód. Na jaką grę najbardziej czekasz, aby zagrać w październiku?