Nowe promocje na gry Xbox

Nowe promocje na gry Xbox

Gotowi na kolejny tydzień świetnych promocji na gry Xbox? W tym tygodniu mamy dla was nową promocję z okazji Tokyo Game Show, a także promocje Spotlight, Sales & Specials, Game Pass Add-On oraz The Game Awards. Jednym z najważniejszych punktów tej tygodniowej oferty jest długo wyczekiwana gra Cyberpunk 2077 oraz Phantom Liberty. Oba tytuły oferują wciągające i emocjonujące doznania, które na pewno przyciągną graczy na wiele godzin. Jeśli jesteś fanem otwartego świata i przygód, te gry zdecydowanie warto sprawdzić.

Oprócz Cyberpunka 2077 i Phantoma Liberty, są również inne ekscytujące gry, które można kupić w promocyjnych cenach. Możecie zdobyć Red Dead Redemption 2, krytycznie docenianą grę akcji osadzoną w dzikim zachodzie, która pozwala graczom odkrywać obszerny i atmosferyczny świat. W promocji jest również gra The Expanse: A Telltale Series, która oferuje wciągające fabuły osadzone w słynnym uniwersum science fiction.

Ponadto fani serii Final Fantasy mają powód do radości, ponieważ wiele gier z tej serii dostępnych jest w obniżonych cenach. Bez względu na to, czy jesteś długoletnim fanem, czy też dopiero zaczynasz przygodę z tą serią, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Po raz pierwszy Xbox oferuje również zniżkę na długo wyczekiwany remake gry Resident Evil 4. Fani gatunku survival horror nie mogą przegapić tej okazji, by przeżyć jedną z najbardziej ikonicznych gier tej serii z ulepszoną grafiką i rozgrywką.

Nie zapomnij, że niektóre promocje sprzed ostatniego tygodnia, takie jak gry z serii Call of Duty, są nadal dostępne. Jeśli przegapiłeś tamte oferty, teraz masz szansę na ich zakup w obniżonych cenach.

Aby zapoznać się z pełnym wyborem promocji, wystarczy odwiedzić sekcję „Promocje” w sklepie Microsoft na swojej konsoli Xbox lub przejść na oficjalną stronę Xbox. Należy jednak pamiętać, że większość tych ofert wygaśnie około 26 września, więc warto skorzystać z nich zanim znikną.

Dajcie nam znać w komentarzach poniżej, jeśli jakaś gra z tego tygodniowego przeglądu promocji Xbox przyciąga waszą uwagę. Miłej zabawy przy grze!