• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Impressive Deals on Xbox Controllers for Black Friday

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Impressive Deals on Xbox Controllers for Black Friday

  W nadchodzącym Black Friday, w Wielkiej Brytanii pojawiła się imponująca gama okazji. Jedną z najciekawszych zniżek są kontrolery do Xboxa, które są teraz dostępne po znacznie obniżonych cenach w różnych sklepach. Oczekiwano, że kontrolery Xboxa otrzymają tylko niewielką zniżkę 10 funtów. Jednak rzeczywista oferta przewyższa oczekiwania i prawdopodobnie zachęci graczy poszukujących dodatkowego gamepada. Wersje Carbon Black i Robot White kontrolera można teraz kupić za zaledwie 38,99 funta, podczas gdy inne warianty kolorystyczne, w tym Czerwony, Niebieski, Fioletowy i Żółty, również są na wyprzedaży w cenie 39,99 funta.

  Te zniżki dają doskonałą okazję graczom do poszerzenia swojego doświadczenia gamingowego. Dzięki dostępności tańszych kontrolerów, gracze teraz mogą zapraszać swoich przyjaciół na emocjonujące sesje multiplayer bez obaw o koszt dodatkowego sprzętu.

  Ponadto, te obniżone ceny pokrywają się z już trwającymi promocjami z okazji Black Friday na konsolę Xbox Series X. Bardzo poszukiwana konsola jest obecnie dostępna za jedyne 360 funtów, co sprawia, że jest ona kuszącym zakupem dla tych, którzy oczekują gamingu nowej generacji.

  Ten wczesny fala obniżek zapowiada długo oczekiwany okres Black Friday w branży gamingowej. W miarę jak zapaleni gracze przygotowują się na ekscytujące nowe premiery, obniżone ceny na kontrolery i konsolę czynią to dogodnym czasem na ulepszenie swojego stanowiska do gry.

  Jeśli więc zastanawiałeś się nad zakupem kontrolera Xboxa lub konsoli Xbox Series X, teraz jest odpowiedni moment, aby to zrobić. Skorzystaj z tych hojnych promocji i przygotuj się na immersyjne doświadczenie gamingowe, które nie nadwyręża portfela.