• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Gdzie nakręcono grę “Game Night”?

  ByKamil Dominiak

  lis 21, 2023
  Gdzie nakręcono grę “Game Night”?

  Jeśli jesteś fanem hitowej komedii “Game Night,” pewnie zastanawiasz się, gdzie dokładnie kręcone były zabawne wydarzenia z filmu. Szukaj dalej! Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące miejsc, które posłużyły jako tło dla tej ekscytującej przygody pełnej gier.

  Większość “Game Night” nakręcono w okolicach Atlanty, w stanie Georgia. To tętniące życiem miasto stało się popularnym miejscem dla twórców filmowych ze względu na różnorodność lokalizacji i hojne ulgi podatkowe. Zespół producencki skorzystał z miejskiego krajobrazu Atlanty, przedmieść i malowniczych parków, aby stworzyć idealne tło dla filmu.

  Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w “Game Night” jest piękny dwór, w którym główni bohaterowie zbierają się na swoją epicką grę. To luksusowy dom znajduje się w dzielnicy Buckhead w Atlancie. Dzięki swojej okazałej architekturze i rozległym terenom, tworzył idealne tło dla gry o wysokich stawkach przedstawionej w filmie.

  Oprócz dworu, w filmie pojawiły się także inne znaczące miejsca w Atlancie. Bohaterowie przeżywają szalony pościg ulicami miasta, które kręcono w różnych dzielnicach śródmieścia. Film ukazuje także ikoniczne zabytki Atlanty, takie jak historyczne Fox Theatre i pełne życia Ponce City Market.

  FAQ:
  Q: Dlaczego twórcy filmu wybrali Atlantę jako lokalizację do kręcenia?
  A: Atlanta stała się popularnym wyborem dla twórców filmowych ze względu na różnorodność lokalizacji i hojne ulgi podatkowe. Oferuje ona mieszankę ustawień miejskich i podmiejskich, co czyni ją odpowiednią dla różnych gatunków filmowych.

  Q: Czy dwór przedstawiony w filmie istnieje naprawdę?
  A: Tak, dwór jest prawdziwą posiadłością, położoną w dzielnicy Buckhead w Atlancie. Jego dostojność i elegancja idealnie pasują do ekstrawaganckiego charakteru wieczornicy przedstawionej w filmie.

  Q: Czy w filmie pojawiły się inne znaczące miejsca w Atlancie?
  A: Tak, oprócz dworu, film ukazuje różne dzielnice śródmieścia, historyczne Fox Theatre i pełne życia Ponce City Market.

  Podsumowując, „Game Night” zostało nakręcone głównie w Atlancie, w stanie Georgia, korzystając z różnorodnych lokalizacji i ulg podatkowych, jakie to miasto oferuje. Dwór przedstawiony w filmie istnieje naprawdę i znajduje się w dzielnicy Buckhead. Inne znaczące lokalizacje to centrum miasta, Fox Theatre i Ponce City Market. Jeśli więc znajdziesz się w Atlancie, możesz odwiedzić te miejsca i przeżyć na nowo zabawne momenty z „Game Night”.