Mario, Donkey Kong i inne postacie Nintendo w świecie GTA? Niesamowite!

Mario, Donkey Kong i inne postacie Nintendo w świecie GTA? Niesamowite!

Nintendo i Rockstar to dwie z największych firm deweloperskich w branży gier. Podczas gdy Nintendo słynie z ikonicznych postaci i gier dla całej rodziny, Rockstar zdobył ogromną popularność dzięki serii Grand Theft Auto, która jest jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów. Pomimo różnic w tonie i stylu, niedawne wideo wyobraża sobie krzyżowanie tych dwóch gigantów, wprowadzając postacie Nintendo do świata GTA.

W krótkim filmie na YouTube stworzonym przy użyciu sztucznej inteligencji, postacie Nintendo zostały przemieszczone do uniwersum GTA. Kreacje są wizualnie oszałamiające, postaci takie jak Mario, Donkey Kong, Księżniczka Peach, Luigi i Bowser przybierają nowe, bardziej buntownicze wyglądy. Mario, znany z radosnej i bohaterskiej osobowości, teraz wydaje się groźny z czerwoną literą „M” na piersi. Donkey Kong wygląda zjawiskowo w czarnym garniturze i okularach przeciwsłonecznych, podczas gdy Księżniczka Peach emanuje spokojem w swojej różowej kreacji.

Inne postacie, takie jak Luigi i Rosalina, również przechodzą przemianę. Luigi wydaje się skupiony i gotowy do działania, a Rosalina liczy kilka monet. Zaskakująco Toad, zwykle przedstawiany jako radosna postać, przybiera poważniejszy i szczegółowy wygląd w świecie GTA.

Choć ta kolaboracja jest mało prawdopodobna, daje ona świadectwo kreatywności i wyobraźni fanów. Oferuje ona unikalną perspektywę, jak te ukochane postacie Nintendo mogłyby istnieć w bardziej dojrzałym i surowym środowisku, takim jak GTA.