GT7 Daily Races: Wyzwania dla graczy

GT7 Daily Races: Wyzwania dla graczy

W tym tygodniu GT7 Daily Races oferują wciągający zestaw wyzwań dla graczy do pokonania. Wyścigi odbywają się na dwóch ikonicznych torach, zaczynając od Monzy we Włoszech, a kończąc na Brands Hatch w Wielkiej Brytanii.

Wyścig A odbywa się na torze Monza, gdzie kierowcy będą rywalizować w samochodzie Lamborghini Diablo GT ’00. Pole startowe składa się z 12 samochodów, które wszystkie będą wyposażone w opony sportowe typu soft. W wyścigu obowiązuje jednorazowe zużycie paliwa i opon, co pozwala graczom skupić się na swoich umiejętnościach wyścigowych, nie martwiąc się o strategię. Ważne jednak jest zauważyć, że podczas gdy system oceny kierowcy (DR) jest wyłączony, system oceny sportowego zachowania (SR) nadal będzie aktywny.

Przechodząc do wyścigu B, konkurencja przeniesie się na tor Autodrome Lago Maggiore we Włoszech, gdzie gracze będą ścigać się na pełnym okrążeniu w samochodach Gr.3. Pole startowe składa się z 16 samochodów i wykorzystuje ruszający start, dlatego ważne jest, aby zakwalifikować się do tego wyścigu. Wszyscy kierowcy będą korzystać z opon średnimi do wyścigu, a także obowiązuje jednorazowe zużycie paliwa i opon. W tym wyścigu gracze mają swobodę dostosowania balansu hamulcowego, a ich osiągi będą miały wpływ zarówno na DR, jak i SR.

Wyścig C przenosi emocje na tor Brands Hatch w Wielkiej Brytanii, gdzie uczestnicy ścigają się w samochodach Gr.4 przez 11 okrążeń. Wszystkie samochody będą wyposażone w opony typu soft, a pole startowe złoży się z 16 samochodów, również z ruszającym startem. Tutaj obowiązuje pięciokrotne zużycie paliwa i sześciokrotne zużycie opon, co daje możliwość zastosowania strategii związanej z postojem w boksach. Chociaż nie jest to obowiązkowe, zrobienie przystanku na wymianę opon może okazać się korzystne. Uczestnicy będą mieli możliwość regulacji balansu hamulców, a w wyścigu obowiązują lekkie uszkodzenia mechaniczne oraz kary za skróty i kolizje.

Te wyścigi zapewniają pasjonujące doświadczenia dla graczy GT7, przy czym każdy z nich stawia przed nimi unikalne wyzwania. Czy to szybka trasa na torze Monza, pełne okrążenie na torze Autodrome Lago Maggiore, czy strategiczna walka w boksach na Brands Hatch – gracze będą musieli zaprezentować swoje umiejętności wyścigowe i podejmować inteligentne decyzje, aby wyjść zwycięsko.