• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa platforma społecznościowa dla graczy: Vortex Gaming

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Nowa platforma społecznościowa dla graczy: Vortex Gaming

  Platformy społecznościowe są obecnie niezwykle popularne i obsługują wiele różnych zainteresowań i społeczności. Jednak do niedawna brakowało platformy społecznościowej specjalnie dla graczy. Do momentu aż na scenie pojawiło się Vortex Gaming, która twierdzi, że jest ostateczną „platformą społecznościową dla graczy”.

  Chcieliśmy uzyskać głębsze spojrzenie na korzyści i wygodę oferowaną przez Vortex Gaming, dlatego przeprowadziliśmy wywiad z Hiroyasu Mikoshim, który jest dyrektorem ds. biznesowych w Vortex Gaming, podczas prestiżowego wydarzenia branży gier – G-Star 2023. Mikoshi powiedział: „Jako platforma stworzona przez graczy dla graczy, naszym celem w Vortex Gaming zawsze było rozwijanie usług, które będą odzwierciedlały tę wizję”. Udział w G-Star 2023, największym wydarzeniu branży gier w Korei, był strategicznym ruchem Vortex Gaming, aby przedstawić się społeczności graczy w świecie offline. Ogromna reakcja i entuzjazm graczy przekroczyły ich oczekiwania, pozostawiając trwałe wrażenie.

  Czym się wyróżnia Vortex Gaming spośród innych platform Web3 guild-fi lub DAO? Mikoshi podkreślał ich skupienie na „usługach opartych na treści”. Podczas gdy inne platformy mogą skupiać się wyłącznie na nagrodach pieniężnych, Vortex Gaming wierzy w tworzenie trwałych społeczności graczy skupionych na treści. To podejście łączy tradycyjne gry i gry Web3, co generuje bardziej otoczenie dla wszystkich graczy.

  Jako spółka zależna od Inven, Vortex Gaming korzysta z cennych doświadczeń i współpracy swojej firmy macierzystej. Obszerne doświadczenie Inven w tworzeniu wysokiej jakości treści dla gier i efektywnym komunikowaniu się z graczami wzmacnia misję Vortex Gaming, aby stać się platformą, na której głos graczy jest słyszany na rynku.

  Jednym z głównych korzyści wynikających z aktywności na Vortex Gaming jest zgromadzenie punktów VOR. Użytkownicy mogą zdobywać te punkty, wykonując misje, uczestnicząc w aktywnościach w społeczności i otrzymując dotacje od innych graczy jako twórcy treści. Dodatkowo, Vortex Gaming oferuje przyjazne dla użytkownika funkcje takie jak awatary i elementy dodatkowe, pozwalając użytkownikom dostosować i personalizować swoje profile.

  Pod względem generowania przychodów, Vortex Gaming prowadzi oficjalny kanał, który oferuje zarówno darmowe, jak i płatne wersje. Płatna wersja zapewnia ekskluzywne funkcje, takie jak ulepszenie dekoracji kanału i promocja wydarzeń. Przychody generowane są przez te płatne kanały i reklamy, co zgodne jest z modelami przychodów innych platform społecznościowych.

  Vortex Gaming dąży do budowania rozwijającego się ekosystemu społecznościowego we współpracy z graczami. Ich celem nie jest osiąganie zysków z graczy, ale stworzenie ekosystemu, w którym gracze mogą prawdziwie cieszyć się swoją pasją, zdobyć rozpoznanie i nagrody. Planują również reinwestować część wpływów z działalności w społeczność, aby Vortex Gaming stała się autentyczną usługą dla graczy i wspólnie kształtować krajobraz gier ze swoją społecznością. Ten proces jest fascynującą rzeczywistością, która może przyczynić się do powstania rewolucyjnej platformy społecznościowej dedykowanej wyłącznie graczom.