• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Valve Software świętuje 25. rocznicę gry Half-Life

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Valve Software świętuje 25. rocznicę gry Half-Life

  Valve Software, słynny producent gier wideo, świętuje 25. rocznicę ikonicznej gry Half-Life w niezwykły sposób. W zaskakującym zwrocie akcji firma wydała specjalną aktualizację świetlną na również dotyczącą samej gry, którą wzbogacił fascynujący film dokumentalny trwający godzinę, opowiadający o jej tworzeniu. W ramach świętowania Half-Life jest dostępne do darmowego grania przez cały weekend, a cała seria jest teraz w przecenie na Steam, oferując znaczne obniżki cen.

  Seria Half-Life ma szczególne miejsce w sercach milionów fanów na całym świecie, a Valve docenia trwałą popularność tej gry. 25. rocznicowa aktualizacja wprowadza szereg ulepszeń i dodatków do oryginalnej gry, zapewniającą fascynujące doświadczenie dla graczy dzisiaj. Valve dokładnie przeprojektował, ulepszył i ożywił grę, aktualizując ustawienia grafiki, co sprawia, że jest bardziej kompatybilna i atrakcyjna wizualnie na współczesnych komputerach. Co więcej, aktualizacja wprowadza obsługę kontrolerów, Steam Deck i Steam Networking, co poprawia ogólną jakość rozgrywki.

  Gracze mogą również spodziewać się wielu nowych treści dostępnych w tej aktualizacji. Oprócz filmu dokumentalnego, wprowadzono cztery nowe mapy wieloosobowe oraz trzy klasyczne mapy multiplayer z płyty „Half-Life: Further Data”. Ponadto gracze znajdą oryginalne menu główne, wczesne modele graczy z prototypowych wersji gry alpha, oryginalny demo Half-Life i oryginalne intro Valve, a także wiele innych ekscytujących dodatków.

  Aby zachęcić fanów do zagłębiania się w świat Half-Life, Valve udostępnił oryginalną grę za darmo podczas obchodów rocznicowych. Dodatkowo cała seria jest aktualnie w przecenie, co pozwala graczom na dostęp do różnych odsłon za znacznie niższe ceny. Na przykład Half-Life 2 można kupić za jedyne 0,99 USD, a Epizody 1 i 2 Half-Life 2 można kupić za 0,79 USD każdy. Oceniana wirtualna wersja rzeczywistości, Half-Life: Alyx, również jest objęta przeceną w wysokości 20,39 USD.

  Ta ważna okazja daje doskonałą możliwość zarówno dla nowych, jak i weteranów gier, by doświadczyć krytycznie uznanej serii Half-Life. Odwiedź oficjalną stronę Half-Life, aby dowiedzieć się więcej o ekscytującej 25. rocznicowej aktualizacji, ale nie zapomnij najpierw zapoznać się z kuszącą przeceną.

  Linki powiązane:
  – Oficjalna strona Half-Life: Oficjalna strona gry Half-Life, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat 25. rocznicowej aktualizacji.
  – Steam: Oficjalna strona platformy Steam, gdzie można znaleźć i zakupić gry z serii Half-Life w przecenie.