• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Rozszerz swoje doświadczenie z grami na konsoli Xbox Series X lub S dzięki karcie WD_Black 1TB!

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Rozszerz swoje doświadczenie z grami na konsoli Xbox Series X lub S dzięki karcie WD_Black 1TB!

  Karta rozszerzająca WD_Black o pojemności 1TB to doskonały sposób na zwiększenie przestrzeni na Twojej konsoli Xbox Series X lub S. A najlepsze jest to, że teraz możesz ją zdobyć za jedyne 124,98 dolarów na Amazonie, co oznacza rabat 17%!

  Ta karta zatwierdzona przez Microsoft zapewnia bezproblemową integrację z Twoją konsolą Xbox dzięki funkcji plug-and-play. Nie musisz się martwić o formatowanie czy problemy z kompatybilnością – po prostu włącz kartę i możesz zaczynać grać. Dzięki technologii NVMe SSD o dużej prędkości, karta rozszerzająca WD_Black dorównuje wewnętrznym prędkościom pamięci Twojej konsoli Xbox Series X/S, zapewniając szybkie czasy ładowania gier.

  Dzięki pojemności 1TB, ta karta rozszerzająca oferuje dużo miejsca na Twoją bibliotekę gier. Możesz przechowywać około 20-25 dodatkowych gier AAA, z których każda zajmuje 50GB lub więcej. Pożegnaj się z męczącym usuwaniem i przenoszeniem tytułów, aby zrobić miejsce na nowe – będziesz mieć mnóstwo miejsca na wszystkie swoje ulubione gry.

  Karta rozszerzająca WD_Black nie tylko oferuje imponujące funkcje, ale także została zaprojektowana tak, aby łączyć się bezproblemowo z Twoją konsolą. Jej kompaktowy rozmiar oznacza, że nie dodaje zbędnego obciążenia, gdy jest włożona do slotu z tyłu, zachowując elegancki wygląd Twojej konsoli Xbox Series X lub S.

  Dodatkowo, możesz być pewien, że ta karta jest oficjalnie licencjonowana i zaprojektowana specjalnie dla konsol Xbox Series X/S. Spełnia ona wymagania Microsoftu dotyczące bezproblemowej integracji i niezawodnej wydajności. Instalacja karty jest szybka i prosta – po prostu wsuń ją do gniazda rozszerzeń i zablokuj ją za pomocą zaczepu. Podłącz dołączony kabel USB-C i jesteś gotowy do gry.

  Zwiększ pojemność swojej konsoli Xbox dzięki karcie rozszerzającej WD_Black 1TB. Dzięki obniżonej cenie i wyjątkowej wydajności, to opłacalna inwestycja dla miłośników gier. Skorzystaj z architektury Xbox Velocity i funkcji Quick Resume, aby płynnie cieszyć się większą liczbą tytułów. Nie przegap tej fantastycznej oferty – złap kartę rozszerzającą WD_Black 1TB i podnieś swoje wrażenia z gier na nowy poziom już dzisiaj!

  FAQ:
  Q: Czym jest karta rozszerzająca WD_Black 1TB?
  A: Karta rozszerzająca WD_Black 1TB to urządzenie do przechowywania danych, zaprojektowane w celu zwiększenia pojemności konsoli Xbox Series X lub S.

  Q: Jak karta rozszerzająca WD_Black integruje się z konsolą Xbox?
  A: Karta rozszerzająca WD_Black zapewnia bezproblemową integrację z konsolami Xbox Series X lub S dzięki funkcji plug-and-play. Po prostu włóż kartę do gniazda rozszerzeń, a będzie działała z Twoją konsolą.

  Q: Czy będę musiał sformatować kartę rozszerzającą WD_Black?
  A: Nie, nie ma potrzeby formatowania karty rozszerzającej WD_Black. Jest gotowa do użycia po włożeniu do konsoli.

  Q: Ile miejsca przechowywania zapewnia karta rozszerzająca WD_Black?
  A: Karta rozszerzająca WD_Black ma pojemność 1TB, co stanowi dużo miejsca na przechowywanie około 20-25 dodatkowych gier AAA.

  Q: Czy karta rozszerzająca WD_Black jest oficjalnie licencjonowana przez Microsoft?
  A: Tak, karta rozszerzająca WD_Black jest oficjalnie licencjonowana i zaprojektowana specjalnie dla konsoli Xbox Series X/S. Spełnia ona wymagania Microsoftu dotyczące bezproblemowej integracji i niezawodnej wydajności.

  Definicje:
  – Xbox Series X: Xbox Series X to konsola do gier stworzona przez Microsoft w ramach serii konsol Xbox.
  – Xbox Series S: Xbox Series S to konsola do gier stworzona przez Microsoft w ramach serii konsol Xbox. Jest to mniejsza i mniej wydajna wersja w porównaniu do Xbox Series X.
  – NVMe SSD: NVMe (Non-Volatile Memory Express) to protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD (Solid State Drive) o wysokiej prędkości przechowywania danych i niskim opóźnieniu.

  Sugerowane powiązane linki:
  – Microsoft: Oficjalna strona internetowa Microsoftu, twórcy konsoli Xbox.
  – Amazon: Internetowy rynek, gdzie można znaleźć kartę rozszerzającą WD_Black 1TB w obniżonej cenie.