• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe pomysły na podnoszenie jakości gry: promocje na monitory LG Ultragear w Black Friday

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Nowe pomysły na podnoszenie jakości gry: promocje na monitory LG Ultragear w Black Friday

  Szukasz sposobu na ulepszenie swojego doświadczenia z grania? Nie szukaj dalej niż niesamowite promocje na monitory LG Ultragear dostępne w Black Friday. Znane z doskonałej jakości monitory LG Ultragear są teraz dostępne w najniższych cenach wszechczasów na Amazon. Przygotuj się na fascynującą wizualizację i oszałamiającą wydajność, jakie te monitory przynoszą do Twojego zestawu do gier.

  Jedną z najbardziej interesujących promocji jest 49-calowy monitor LG Ultragear o zakrzywionym ekranie, który teraz kosztuje zaledwie 796,99 dolarów, a więc aż o 503 dolarów mniej niż jego pierwotna cena. Ten monitor ma rozdzielczość 5 120 x 1 440 pikseli, zakrzywiony ekran o promieniu krzywizny 1000R i szybką częstotliwość odświeżania 240 Hz. Dzięki ulepszonej graficznej karcie interfejsu użytkownika LG można łatwo dostosować ustawienia monitora, aby zoptymalizować swoje doświadczenia z grania, niezależnie od tego, czy interesujesz się strzelankami z widokiem z pierwszej osoby, czy strategiami czasu rzeczywistego. Monitor zawiera również takie funkcje jak licznik FPS i wbudowany celownik, podnosząc Twoją rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.

  Jeśli zakrzywiony monitor nie jest Twoimi wyczekiwaniami, 34-calowy monitor LG UltraGear z zakrzywionym ekranem jest doskonałą alternatywą. Teraz w najniższej cenie wszechczasów, 544,99 dolarów, to idealny moment na aktualizację. Ten monitor oferuje imponującą rozdzielczość 3 440 x 1 440 pikseli, proporcje obrazu 21:9 i częstotliwość odświeżania 144 Hz (możliwość uaktualnienia do 160 Hz). Wyposażony zarówno w technologię NVIDIA G-Sync, jak i AMD FreeSync Premium, zapewnia minimalne rozdarcie ekranu i prawdziwie płynne doświadczenie z grania.

  Oprócz tych fantastycznych ofert na Amazon dostępne są także inne monitory LG Ultragear do gier w komputerze, dostępne w mocno obniżonych cenach. Nie przegap okazji, by przekształcić swoje miejsce do grania w niesamowitą, zanurzoną przestrzeń.

  Nie zapomnij zajrzeć na Amazon US, Amazon UK i Newegg US, by odkryć jeszcze więcej doskonałych ofert technologicznych. Aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami, sprawdź nasz dział Deals. Podnieś swoje doświadczenia z grania na wyższy poziom dzięki niezrównanym ofertom monitorów LG Ultragear i odśwież swoje miejsce do grania. Jako Zrzeszony z Amazonem, możemy zarabiać na kwalifikujących się zakupach.