• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Odkryj niesamowite możliwości monitora gamingowego HP OMEN 34c

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Odkryj niesamowite możliwości monitora gamingowego HP OMEN 34c

  Szukasz monitora gamingowego, który zapewni immersyjne i wizualnie zachwycające doświadczenie, nie przekraczając przy tym budżetu? Nie szukaj dalej niż monitor gamingowy HP OMEN 34c z zakrzywionym ekranem. Dzięki promocjom z okazji Czarnego Piątku możesz teraz nabyć ten niezwykły monitor za jedyne 329,99 USD, zniżając cenę o 150 dolarów.

  HP OMEN 34c to potęga wśród monitorów gamingowych. Dzięki imponującemu odświeżaniu obrazu 165 Hz i czasowi reakcji 1 ms zapewnia płynną rozgrywkę bez żadnych opóźnień czy artefaktów. Wzbogacone o technologię HDR wizualizacje oraz wsparcie dla FreeSync dodatkowo podnoszą jakość doświadczeń gamingowych, sprawiając, że gry prezentują się pięknie i pełne życia.

  Gdy miałem okazję przetestować monitor HP OMEN 34c wcześniej w tym roku, byłem pod wrażeniem jego wydajności. Duży 34-calowy ekran VA LCD o zakrzywionej matrycy otaczał moją pole widzenia i przenosił mnie w świat moich ulubionych gier. Kolory były żywe, a rozdzielczość 1440p dodawała ostrości i klarowności każdemu detalowi.

  Jedną z największych zalet tego monitora jest łatwość montażu. Nie wymaga narzędzi, a podłączenie podstawy do stojaka zajęło mi tylko kilka minut. Solidna obudowa sprawia, że monitor pozostaje na miejscu nawet podczas intensywnych sesji gamingowych.

  Podobnie jak wiele innych monitorów gamingowych dostępnych na rynku, HP OMEN 34c wyróżnia się niezawodnością i wydajnością. Linia produktów do gier HP konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości urządzenia, które są dostosowane do potrzeb graczy. Jeśli chodzi o dokładność kolorów, kontrast i rozdzielczość, to HP OMEN 34c wyróżnia się, dostarczając wyjątkowe wrażenia wizualne.

  Ulepsz swoje miejsce do gier w tym Czarnym Piątku i skorzystaj z fantastycznej okazji na zakup monitora gamingowego HP OMEN 34c. Zanurz się w niesamowitych wizualizacjach, płynnej rozgrywce i niezrównanej wydajności. Nie przegap okazji, aby podnieść swoje doświadczenie z grami.

  Często zadawane pytania (FAQ):
  Q: Jaka jest pierwotna cena monitora HP OMEN 34c z zakrzywionym ekranem?
  A: W artykule nie podano dokładnej ceny pierwotnej tego monitora. Jednakże, podano informację o zniżce 150 dolarów, co obniża cenę do 329,99 dolarów.

  Q: Jakie są wyróżniające się funkcje monitora HP OMEN 34c zakrzywionego ekranu?
  A: Monitor wyróżnia się imponującym odświeżaniem obrazu 165 Hz, czasem reakcji 1 ms, wizualizacjami w technologii HDR, wsparciem dla FreeSync oraz łatwością montażu.

  Q: Czy ten monitor ma zakrzywiony ekran?
  A: Tak, monitor gamingowy HP OMEN 34c ma zakrzywioną matrycę, która otacza pole widzenia, dostarczając immersyjne doświadczenie.

  Q: Jaka jest rozdzielczość monitora?
  A: W artykule wspomniano, że monitor HP OMEN 34c ma rozdzielczość 1440p, która dodaje ostrości i klarowności każdemu szczegółowi.

  Q: Czy monitor nadaje się do intensywnych sesji gamingowych?
  A: Tak, solidna obudowa monitora HP OMEN 34c sprawia, że utrzymuje się on na miejscu nawet podczas intensywnych sesji gamingowych.

  Kluczowe pojęcia i żargon:
  – Odświeżanie obrazu: Określa, ile razy na sekundę monitor aktualizuje się nowymi obrazami. Wyższa wartość odświeżania, tak jak 165 Hz w przypadku HP OMEN 34c, oznacza płynniejszą rozgrywkę.
  – Czas reakcji: Określa czas, w jakim monitor może zmienić kolor swoich pikseli. Krótszy czas reakcji, jak np. 1 ms w przypadku HP OMEN 34c, zmniejsza efekt rozmycia i zjawisko ghostingu w szybkich grach.
  – HDR: Skrót od High Dynamic Range, technologia poprawiająca kontrast i dokładność kolorów obrazów, co przekłada się na bardziej realistyczne i żywe wizualizacje.
  – FreeSync: Technologia opracowana przez firmę AMD, eliminująca rozrywanie i szarpanie obrazu przez synchronizację odświeżania monitora z częstotliwością klatek karty graficznej.

  Powiązane linki:
  – Oficjalna strona HP
  – HP Tech Takes
  – Najlepsze monitory gamingowe firmy HP