Pokemon Scarlet & Violet: Jak złapać trzy legendarne Pokemony w DLC Teal Mask

Pokemon Scarlet & Violet: Jak złapać trzy legendarne Pokemony w DLC Teal Mask

W dodatku DLC Teal Mask do gry Pokemon Scarlet & Violet znajdują się trzy nieuchwytne legendarne Pokemony, które czekają, aby zostać złapanymi. Są to trzy Pokemony typu Poison, do których dostęp jest możliwy tylko po ukończeniu głównej fabuły gry i stawiają one duże wyzwanie dla trenerów. W tym artykule przewodnikowym poprowadzimy Cię przez proces zdobycia każdego z tych potężnych stworzeń.

Po ukończeniu głównego zadania w regionie Kitamari i złapaniu Pokemona Ogerpon, będziesz mógł kontynuować dalszą przygodę. Udaj się na Loyalty Plaza i pokonaj Carmine z Ogerponem w swojej drużynie. Po wykonaniu tego zadania, wróć do miasta Mussoi, aby w pełni ukończyć fabułę rozszerzenia części pierwszej.

Po ukończeniu części pierwszej, Kieran i Carmine opuszczą region, co pozwoli Ci polować na trzy legendarne Pokemony Loyal Three. Znajdziesz je w tych samych miejscach, gdzie po raz pierwszy się z nimi spotkałeś jako Titanic Pokemon. Munkidori można znaleźć przy stawie w południowo-zachodnim rogu mapy regionu Kitamari. Okidogi czeka na Ciebie na północy Punktu Szybkiej Podróży Paradise Barrens. Na końcu Fezandipiti można znaleźć na niższym wejściu na klif w jaskini Chilly Headwater, na wschodniej ścianie góry Oni.

Złapanie tych legendarnych Pokemonów nie jest łatwym zadaniem. Mają one poziom 70 i posiadają unikalne kombinacje typów Poison, Psychic, Fight i Fairy. Zaleca się zabranie dużej ilości Ultra Balls oraz Pokemona z ruchem False Swipe, aby obniżyć ich zdrowie do 1 HP. Nawet z tymi przygotowaniami złapanie ich będzie wymagać wytrwałości i poświęcenia, ponieważ może być konieczne użycie ponad 15 Ultraballs, aby je skutecznie złapać.

Teraz, gdy posiadasz tę wiedzę, udaj się i udowodnij, że jesteś godnym trenerem, zdobywając Loyal Three. Powodzenia w Twojej podróży!

Definicje:
– DLC: Downloadable Content (pobieralne treści), dodatkowe zawartości do gry wideo, które można zakupić i pobrać.
– Legendarne Pokemony: Rzadkie i wyjątkowo potężne Pokemony, trudne do zdobycia i często odgrywające istotną rolę w fabule gry.
– Pokemon Scarlet & Violet: Gra Pokemon z dwiema wersjami, Scarlet i Violet.
– Region Kitamari: Konkretny region na fikcyjnej mapie gry Pokemon Scarlet & Violet.