• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Decyzja Ubisoftu w sprawie Far Cry 6 zaskakuje fanów

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Decyzja Ubisoftu w sprawie Far Cry 6 zaskakuje fanów

  Ubisoft zrobił niespodziewane ogłoszenie, ujawniając, że nie będą już wydawać aktualizacji dla swojej najnowszej odsłony serii Far Cry, Far Cry 6. Ta wiadomość jest zaskoczeniem dla fanów, którzy oczekiwali nowej zawartości i usprawnień w grze.
  Mimo tej decyzji, Ubisoft zapewnił graczy, że usługi online gry będą nadal dostępne bez przerw. Jednak wysiłki developerskie będą przeniesione z Far Cry 6, sygnalizując nowy kierunek dla serii.

  Ta decyzja pozostawia fanów zastanawiających się o przyszłości marki. Według doniesień Ubisoft już pracuje nad Far Cry 7 oraz samodzielną grą wieloosobową, co wskazuje na to, że firma inwestuje w przyszłość serii, zamiast skupiać się wyłącznie na obecnym tytule. Far Cry 7 jest plotkowany jako gra rozwijana przy użyciu Ubisoftowego silnika Snowdrop, co stanowi odstępstwo od silnika Dunia używanego wcześniej.

  Oprócz tych nadchodzących tytułów, Ubisoft również dokonał kluczowych nominacji i awansów w ramach marki Far Cry. Sandra Warren, doświadczona weteranka Ubisoft Montreal, została mianowana wiceprezesem i producentem wykonawczym serii Far Cry. Jej szerokie doświadczenie związane z marką sięgające gry Far Cry Primal z 2016 roku stawia ją w roli głównego naczelnika jej przyszłości.

  Ponadto Drew Holmes, autor Far Cry 5, został awansowany na stanowisko dyrektora Far Cry IP. Ten ruch wskazuje na strategiczne skoncentrowanie się na kształtowaniu kreatywnej drogi serii. Poprzez pełnienie tych kluczowych ról, Ubisoft jasno daje do zrozumienia, że podejmuje skoordynowane działania, by zapewnić obiecującą przyszłość dla Far Cry.

  Choć wiadomość o braku dalszych aktualizacji dla Far Cry 6 może rozczarować niektórych graczy, stanowi również przypomnienie o oddaniu Ubisoftu w dostarczanie innowacyjnych i emocjonujących doznań. Z nowymi projektami w toku i oddanym zespołem stojącym za serią, fani mogą spodziewać się wspaniałych przygód w uniwersum Far Cry w nadchodzących latach.