Total War Warhammer 3 na wyprzedaży Steam – Kupuj tańsze DLC i zawartość trylogii

Total War Warhammer 3 na wyprzedaży Steam – Kupuj tańsze DLC i zawartość trylogii

Total War Warhammer 3, wraz z dodatkami DLC i całym kontentem do trylogii, jest teraz dostępny na wyprzedaży, dając graczom możliwość wzbogacenia swojej kampanii Immortal Empires w obniżonej cenie. Wyprzedaż jest częścią większej wyprzedaży Steam SEGA, która obejmuje inne gry z serii Total War.

Kampania Immortal Empires jest dostępna dla wszystkich posiadaczy Total War Warhammer 3, jednak frakcje z wcześniejszych dwóch gier i dodatkowe DLC wymagają osobnych zakupów. Teraz to idealny czas, aby je zdobyć i uzupełnić swoją kolekcję.

Total War Warhammer 3 cieszy się szerokim uznaniem jako jedno z najlepszych dzieł dewelopera Creative Assembly i jest wyjątkowym tytułem wśród gier Warhammer. Tryb Immortal Empires zasługuje szczególnej uwagi, ponieważ łączy mapy wszystkich trzech gier w jedną ogromną kampanię. To konieczność dla zarówno miłośników strategii, jak i fanów uniwersum Warhammer.

Jednak najnowszy i kontrowersyjny dodatek DLC, Shadows of Change, nie otrzymuje zniżki. Ten dodatek spotkał się z krytyką ze względu na decyzję Creative Assembly o podwyższeniu cen w celu radzenia sobie z rosnącymi kosztami. Pomimo tego zarówno poprzednie gry, jak i ich rozszerzenia są dostępne ze zniżką 50%, podczas gdy Warhammer 3 i jego trzy DLC są przecenione od 20% do 33%.

Dodatkowo, wyprzedaż SEGA Wonderland na Steamie oferuje wiele innych atrakcyjnych okazji. Gry takie jak Persona, Yakuza/Like A Dragon, Sonic, Humankind, Two Point Hospital i wiele innych są dostępne w obniżonych cenach.

Oto kilka najlepszych promocji, jakie można znaleźć podczas wyprzedaży:
– Total War Warhammer 3: 40% taniej
– Total War Three Kingdoms: 66% taniej
– Like A Dragon: Ishin!: 40% taniej
– Sonic Frontiers: 50% taniej
– Two Point Hospital: 75% taniej
– Two Point Campus: 55% taniej
– Company of Heroes 3: 20% taniej
– Humankind: 80% taniej
– Persona 5 Royal: 40% taniej
– Persona 5 Strikers: 70% taniej

Wyprzedaż SEGA Wonderland potrwa do czwartku, 21 września. Nie przegap tych niesamowitych okazji!

Pamiętaj, jeśli masz wątpliwości, które dodatki DLC warto zakupić do Total War Warhammer 3, mamy dla Ciebie nasz wybór najlepszych DLC. A jeśli masz ograniczony budżet, istnieje wiele fantastycznych darmowych gier na Steam, które warto sprawdzić.