• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Najlepsze RPG na platformie Roblox

  ByAdrian Przechewka

  wrz 27, 2023
  Najlepsze RPG na platformie Roblox

  Roblox to popularna platforma do gier online, znana z różnorodnej biblioteki gier. Jedną z najbardziej imponujących cech tej platformy jest możliwość tworzenia własnych gier przez graczy. Gry fabularne (RPG) zawsze cieszą się dużą popularnością w społeczności Roblox, pozwalając graczom zanurzyć się w wirtualnych światach i wcielić się w rolę wyobraźniowych postaci.

  We wrześniu 2023 roku na Roblox pojawiło się pięć wyróżniających się RPG, które charakteryzowały się fascynującą grafiką, interesującą fabułą i wysokim zaangażowaniem graczy.

  1) Horror RPG – SCP Games and SCP Monsters
  SCP Games and SCP Monsters to horrorowy RPG, który zdobył dużą popularność od swojego debiutu w 2021 roku. W tej grze gracze wcielają się w pracowników Fundacji, odpowiedzialnych za zabezpieczanie i przetrzymywanie różnych nadprzyrodzonych istot. Niektóre z tych istot, takie jak SCP-173 i SCP-096, stawiają przed graczami unikalne wyzwania.

  2) Anime RPG – Project XXL
  Project XXL to anime-inspirowane RPG, w którym gracze mogą wcielić się w swoje ulubione postacie z popularnych serii, takich jak Dragon Ball Z, Jujutsu Kaisen, Naruto i One Piece. Gra oferuje system postępu, który pozwala graczom ulepszać swoje postacie i odblokowywać potężne umiejętności w miarę postępów. Dzięki intrygującej fabule i trudnym walkom z bossami, Project XXL trzyma graczy wciągniętych.

  3) Fantasy RPG – Murim Cultivation
  Murim Cultivation to fantasy RPG, w którym gracze mają możliwość wyboru ścieżki Niebios, Bestii lub Demona, z własnym zestawem sztuk walki i magii. Gracze mogą dostosowywać swoje postacie, dołączać do klanów, eksplorować barwny krajobraz oparty na feudalnej Japonii i stoczyć epickie bitwy. Gra oferuje świat odkrywania samego siebie, mocy i ukrytych tajemnic.

  4) Sci-Fi RPG – Star Wars Space Battle
  Star Wars Space Battle to sci-fi RPG osadzone w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracze mogą brać udział w ekscytujących bitwach kosmicznych, dzierżyć miecze świetlne w intensywnych pojedynkach i wyruszać na galaktyczne przygody. Gra oferuje również złożone mechaniki statków kosmicznych, różnorodne planety do eksploracji i rozkwitającą społeczność graczy.

  5) Medieval RPG – Medieval Roleplay
  Medieval Roleplay to immersyjne RPG przenoszące graczy do świata zamków i średniowiecznych intryg. Gracze mogą wcielić się w różne role, takie jak rycerze, chłopi czy nawet monarchia, podczas pokonywania wyzwań średniowiecznej cywilizacji. Gra wyróżnia się swoją dbałością o szczegóły historyczne, oddającą istotę średniowiecza.

  Te pięć RPG na Roblox oferuje unikalne doświadczenia w różnych gatunkach, zaspokajając preferencje różnorodnej grupy graczy. Niezależnie od tego, czy lubisz horror, anime, fantasy, sci-fi czy średniowieczne ustawienia, na Roblox znajdziesz grę dla siebie.