Ostatnie wieści na temat rozwoju Deltarune Chapter 3

Ostatnie wieści na temat rozwoju Deltarune Chapter 3

Fani gry indie Undertale oraz jej sequelu, Deltarune, otrzymali ekscytującą aktualizację od twórcy Toby’ego Foxa dotyczącą postępów w rozwoju Deltarune Chapter 3. W najnowszym biuletynie Fox ujawnił, że zespół developerski pracuje ciężko nad nowym rozdziałem, który jest teraz grywalny od początku do końca. Mimo że nie jest jeszcze ukończony, zespół wciąż systematycznie postępuje, a niedokończone elementy stają się coraz mniejsze. Fox żartobliwie wspomniał, że do czasu ukończenia gry, będą mu towarzyszyć koszmary.

Dodatkowo, Fox podzielił się kilkoma spostrzeżeniami na temat procesu tworzenia, ujawniając, że rozważano sekcję skoncentrowaną na skradaniu, ale ostatecznie nie znalazła się w finalnej wersji gry. Pomimo tego, udostępnił fanom piosenkę, która pierwotnie miała być przeznaczona dla tej sekcji, aby mogli z niej skorzystać online.

Ta aktualizacja na pewno zelektryzuje fanów, którzy niecierpliwie czekają na kontynuację historii Deltarune. Podczas gdy zespół pracuje nad dokończeniem pozostałych części gry, gracze mogą cieszyć się faktem, że zbliżają się do przeżycia następnego rozdziału.