Titanfall 2 otrzymuje tajemniczy tryb gry

Titanfall 2 otrzymuje tajemniczy tryb gry

Titanfall 2, uwielbiana gra first-person shooter z wciągającą kampanią fabularną i intensywnym trybem wieloosobowym, niedawno otrzymała nieoczekiwane wzmocnienie. Twórca Respawn Entertainment cicho zaktualizował tryb matchmakingu wieloosobowego, naprawiając długo utrzymujący się błąd i dodając nową zawartość. Fani odkryli tajemniczy nowy tryb gry, który ich zainteresował i zaintrygował.

Opis trybu brzmi „Twoje rakiety zaścielą niebo” i odnosi się do epickiego filmu „300”, w którym wojownik słynnie stwierdza, że strzały wielu łuczników będą „zasłaniać słońce”. Zrzut ekranu z nowego trybu gry pokazuje, że jego tytuł to po prostu „???”, co dodaje tajemniczości temu zagadnieniu. Czy to jest ożywienie, którego potrzebował Titanfall 2, czy też może wskazuje na zupełnie nowy wpis w serii, tak jak bardzo oczekiwany Titanfall 3?

Co ciekawe, Apex Legends, inna gra stworzona przez Respawn Entertainment, również wydaje się być powiązana z serią Titanfall. Notatki do patcha dla Apex Legends zawierają znaczniki czasowe Unix, które odpowiadają datom premiery Titanfall, Titanfall 2 i Apex Legends. To wzbudza spekulacje wśród fanów na temat potencjalnego crossoveru lub połączenia między tymi dwoma grami.

Jeśli chcesz wrócić do szybkiego świata trybu wieloosobowego Titanfall 2, warto zapoznać się z wyczerpującym przewodnikiem klas, aby zrozumieć unikalne budowy postaci w grze. Alternatywnie, jeśli szukasz nowego doświadczenia wieloosobowego do cieszenia się ze znajomymi, istnieje wiele innych ekscytujących gier do odkrycia.

Podsumowując, niespodziewana aktualizacja matchmakingu wieloosobowego Titanfall 2 i wprowadzenie tajemniczego nowego trybu gry wzbudziły zainteresowanie i spekulacje wśród fanów. Czy to oznaka nadchodzących wydarzeń dla serii Titanfall, czy też intrygujący element samego Titanfall 2, gracze niecierpliwie oczekują odkrycia tajemnic tego najnowszego rozwoju.