• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Timothée Chalamet i Xbox we wspólnym projekcie inspirowanym filmem „Wonka”

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Timothée Chalamet i Xbox we wspólnym projekcie inspirowanym filmem „Wonka”

  Foto: Warner Bros.
  Od wczesnych dni jako YouTuber, który modyfikował kontrolery Xbox, do swojej nadchodzącej roli Willy’ego Wonka w filmowej adaptacji Warner Bros., Timothée Chalamet zawsze miał specjalne związki z grami. Teraz ta powiązka przybiera nieoczekiwany obrót, gdy Warner Bros. i Xbox łączą siły, tworząc unikalne partnerstwo w celu uhonorowania filmu Chalameta „Wonka”.

  W globalnym konkursie uruchomionym 13 listopada fani mają szansę wygrać ekskluzywne nagrody inspirowane „Wonką”. Jedną z najbardziej ekscytujących nagród są limitowane X(Box) of Chocolates, które obejmują zjadalne kontrolery Xbox zawinięte w złotą folię nawiązującą do kultowej fabryki czekolady. Oprócz smakołyków zwycięzcy otrzymają także pięć trufli i stylowy, bordowy kontroler Xbox dla miłośników gier.

  Czy martwisz się, że czekoladowe kontrolery nie spełnią twoich oczekiwań smakowych? Nie ma obaw! W oficjalnym komunikacie prasowym zapewnia się, że te pyszne smakołyki są wykonane ze „100% czekolady” i nie zawierają wątpliwych składników pochodzących z fabryki czekolady.

  Ale niespodzianki się tu nie kończą. Wśród wielu nagród znajduje się także konsola Xbox Series X w zestawie z wizualizacją konsoli, która przypomina baśniowy sklep czekolady Willy’ego Wonki, dodając magii do doświadczenia z grami.

  To partnerstwo nie tylko pokazuje pasję Chalameta do gier, ale także oferuje fanom niezwykłą możliwość skosztowania świata Wonki w połączeniu z innowacyjnymi akcesoriami do gier. To idealne połączenie dla tych, którzy podziwiają zarówno aktorskie umiejętności Chalameta, jak i jego kreatywną eksplorację poza srebrnym ekranem.

  Dzięki tej współpracy wewnętrzne dziecko Chalameta znajduje uzdrowienie, gdy jego miłość do gier łączy się z entuzjazmem wokół premiery „Wonki”. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś fanem Timothée Chalameta, Xboxa, czy też kochanej fabryki czekolady, ta niezwykła współpraca stawia scenę dla niezapomnianego doświadczenia, które wprowadza rozrywkę i gry na zupełnie nowy poziom.

  FAQ:

  Pytanie: Jaka jest współpraca między Warner Bros. i Xboxem?
  Odpowiedź: Warner Bros. i Xbox połączyły siły, aby stworzyć unikalne partnerstwo na cześć filmu „Wonka” Timothée Chalameta.

  Pytanie: Co to jest globalny konkurs?
  Odpowiedź: Globalny konkurs, który został uruchomiony 13 listopada, daje fanom szansę wygrania ekskluzywnych nagród inspirowanych filmem „Wonka”.

  Pytanie: Jakie są nagrody w konkursie?
  Odpowiedź: Jedną z najciekawszych nagród są limitowane X(Box) of Chocolates, które zawierają zjadalne kontrolery Xbox owinięte w złotą folię. Inne nagrody to Xbok Series X w zestawie z wizualizacją konsoli w stylu Willy’ego Wonki.

  Pytanie: Czy czekoladowe kontrolery są wykonane z prawdziwej czekolady?
  Odpowiedź: Tak, komunikat prasowy gwarantuje, że czekoladowe kontrolery są wykonane ze „100% czekolady”.

  Pytanie: Jakie inne nagrody są dołączone do czekoladowych kontrolerów?
  Odpowiedź: Zwycięzcy otrzymają także pięć trufli i stylowy, bordowy kontroler Xbox.