• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kampania „Nigdy nie wiesz, co będzie dalej” wspiera odpowiedzialne obstawianie sportowe

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Kampania „Nigdy nie wiesz, co będzie dalej” wspiera odpowiedzialne obstawianie sportowe

  The National Basketball Association (NBA), Major League Baseball (MLB), i National Hockey League (NHL) połączyły siły, aby promować odpowiedzialne obstawianie w sporcie poprzez swoją najnowszą kampanię „Nigdy nie wiesz, co będzie dalej”. Wspierana przez wiodących operatorów zakładów sportowych oraz Narodową Radę ds. Problemów z Hazardem, kampania ta ma na celu zachęcenie fanów obstawiających do odpowiedzialnego gry i zawsze ustanawiania limitów.

  Choć ekscytacja związana z obstawianiem sportu może być kusząca, ważne jest pamiętanie, że jest to forma rozrywki i należy podchodzić do niej odpowiedzialnie. Nie ma gwarancji, jeśli chodzi o obstawianie, a ta kampania podkreśla nieprzewidywalność sportu. Od decydujących rzutów do kluczowych interwencji, każde zagranie, strzał i uderzenie wiąże się z pewnym stopniem niepewności.

  Głównym przesłaniem kampanii jest poinformowanie obstawiaczy o inherentnym ryzyku związanym z obstawianiem sportu i obalenie mitu „łatwych pieniędzy”. Dla dalszego edukowania fanów, Narodowa Rada ds. Problemów z Hazardem utworzyła cyfrową platformę o nazwie https://responsibleplay.org/. Ta platforma online dostarcza cennych informacji i zasobów, które pozwalają osobom dowiedzieć się więcej na temat odpowiedzialnej gry.

  Trzy ligi podjęły kompleksowe podejście, aby promować legalne obstawianie sportowe, jednocześnie dając priorytet odpowiedzialnej grze. Poprzez współpracę z operatorami zakładów i obrońcami odpowiedzialnej gry, łączą swoje wysiłki w celu edukowania fanów, zwłaszcza młodszej grupy docelowej, na temat potencjalnych zagrożeń związanych z obstawianiem oraz znaczenia ustanawiania limitów.

  Scott Kaufman-Ross, starszy wiceprezes NBA ds. gier i nowych przedsięwzięć, podkreślił znaczenie tej wspólnej kampanii. „Zapewnienie, że fani są świadomi inherentnego ryzyka, jeśli zdecydują się obstawiać, oraz poprawienie błędnego przekonania, że obstawianie sportowe jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, są integralne dla podejścia NBA do legalnego obstawiania sportu” – powiedział.

  Inicjatywa ta zdobyła uznanie Caseya Bretta, starszego wiceprezesa MLB do spraw rozwoju biznesu, który uważa, że odpowiedzialne obstawianie jest kluczowe dla bezpieczeństwa fanów. „Najważniejsze jest, aby nasi fani wiedzieli, jak obstawiać odpowiedzialnie” – zauważył Brett. Szef działu biznesowego NHL, Keith Wachtel, podzielił te same opinie, podkreślając znaczenie edukowania fanów na temat odpowiedzialnego obstawiania i ustanawiania limitów.

  W miarę rozpowszechniania się obstawiania sportowego ważne jest tworzenie kultury odpowiedzialnej gry. Wspólnym wysiłkiem NBA, MLB i NHL te trzy ligi prowadzą promowanie odpowiedzialnego obstawiania, zapewniając, że ekscytacja związana z obstawianiem sportu współgra z poczuciem odpowiedzialności i świadomych decyzji.

  Pytania i odpowiedź:
  Q: Jaki jest cel kampanii „Nigdy nie wiesz, co będzie dalej”?
  A: Kampania ma na celu promowanie odpowiedzialnego obstawiania w sporcie poprzez edukowanie fanów o związanych z tym ryzykach i znaczeniu ustanawiania limitów.

  Q: Kto wspiera kampanię?
  A: Kampania jest wspierana przez National Basketball Association (NBA), Major League Baseball (MLB) i National Hockey League (NHL), a także wiodących operatorów zakładów sportowych i Narodową Radę ds. Problemów z Hazardem.

  Q: Jakie jest centralne przesłanie kampanii?
  A: Centralnym przesłaniem kampanii jest poinformowanie obstawiaczy o inherentnym ryzyku związanym z obstawianiem sportu i obalenie mitu „łatwych pieniędzy”.

  Q: Jakim online zasobem mogą skorzystać osoby zainteresowane odpowiedzialną grą?
  A: Narodowa Rada ds. Problemów z Hazardem utworzyła cyfrową platformę o nazwie Responsible Play (https://responsibleplay.org), która dostarcza cennych informacji i zasobów, które pozwalają osobom dowiedzieć się więcej na temat odpowiedzialnej gry.

  Q: Jakie podejście ma NBA do legalnego obstawiania sportu?
  A: NBA podkreśla znaczenie zapewnienia, że fani są świadomi inherentnego ryzyka, jeśli zdecydują się obstawiać, oraz poprawienie błędnego przekonania, że obstawianie sportowe jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy.