• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe szczegóły dotyczące wymaganego miejsca na dysku dla gry Modern Warfare 3

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Nowe szczegóły dotyczące wymaganego miejsca na dysku dla gry Modern Warfare 3

  Według najnowszych doniesień fani Call of Duty nie mogą doczekać się premiery wysoce oczekiwanego tytułu, Modern Warfare 3. W miarę zbliżania się oficjalnej daty premiery – 10 listopada – pojawiają się nowe szczegóły, które rzucają światło na istotny aspekt, o którym gracze powinni wiedzieć: rozmiar plików.

  Według raportów, Modern Warfare 3 zajmie znaczną ilość miejsca na twoim urządzeniu. Gra będzie wymagać aż 140 GB wolnego miejsca. Tak, przeczytałeś to poprawnie – 140 gigabajtów.

  Aby to wyjaśnić, ogromny rozmiar plików dotyczy Call of Duty hub, który umożliwia dostęp do kampanii. Sam hub zajmuje 89 GB, a kampania została podzielona na dwie części: odpowiednio 18 GB i 32 GB. Nawet dodatkowe elementy trybu wieloosobowego, włączając tryb Zombie, standardowy tryb wieloosobowy i bitwy w strefie wojny, nie są jeszcze uwzględnione w tych obliczeniach.

  Biorąc pod uwagę rozmiar zeszłorocznej edycji, sama część wieloosobowa mogłaby potencjalnie zwiększyć rozmiar plików do około 200 GB. Oznacza to, że gracze muszą zrobić wystarczająco dużo miejsca na swoich preferowanych platformach, aby pomieścić tę bardzo wyczekiwaną część.

  Warto zaplanować przyszłość i upewnić się, że masz wystarczającą pojemność dysku, aby zainstalować i cieszyć się pełnym doświadczeniem z Modern Warfare 3. Z tak dużymi wymaganiami co do rozmiaru plików może być konieczne usunięcie lub przeniesienie innych plików na zewnętrzne urządzenia pamięci, aby zrobić miejsce na tę wyjątkową instalację.

  Podczas gdy gracze przygotowują się do premiery, ważne jest, aby zauważyć, że Modern Warfare 3 to tylko jedno z wielu nadchodzących rozdziałów sagi Call of Duty. Activision już zapowiedział plan wydań Call of Duty, sięgający aż do 2017 roku, zapewniając, że fani będą mieć wiele emocjonującego kontentu na przestrzeni nadchodzących lat.

  Podsumowując, z ogromnym rozmiarem plików i zapierającym dech w piersiach doświadczeniem, jakie czeka graczy, nadszedł czas, aby zwolnić trochę miejsca na swoich urządzeniach i przygotować się na epickie bitwy, które nadchodzą w Call of Duty Modern Warfare 3.

  Często zadawane pytania (FAQ):
  P: Jaki jest rozmiar plików dla Modern Warfare 3?
  O: Modern Warfare 3 będzie wymagać aż 140 GB wolnego miejsca na twoim urządzeniu.

  P: Czy cały rozmiar plików dotyczy Call of Duty hub?
  O: Nie, sam Call of Duty hub zajmuje 89 GB ogólnego rozmiaru plików. Kampania podzielona jest na dwie części: 18 GB i 32 GB. Dodatkowe elementy trybu wieloosobowego nie są uwzględnione w tej liczbie.

  P: Jakie inne elementy trybu wieloosobowego przyczyniają się do rozmiaru plików?
  O: Dodatkowe elementy trybu wieloosobowego obejmują tryb Zombie, standardowy tryb wieloosobowy oraz bitwy w strefie wojny. Mogą one zwiększyć rozmiar plików do około 200 GB.

  P: Czy będę musiał usunąć pliki z mojego urządzenia, aby zrobić miejsce na Modern Warfare 3?
  O: Z tak dużymi wymaganiami co do rozmiaru plików może być konieczne usunięcie lub przeniesienie innych plików na zewnętrzne urządzenie pamięci, aby pomieścić Modern Warfare 3.

  P: Czy przyszłe wydania Call of Duty będą miały podobny rozmiar plików?
  O: Activision już zapowiedział plan wydań Call of Duty, ale nie jest jasne, czy przyszłe wydania będą miały podobne rozmiary plików. Jednak fani mogą spodziewać się wielu ekscytujących treści w nadchodzących latach.

  Definicje:
  – Call of Duty: popularna seria gier strzelanek z perspektywy pierwszej osoby.
  – Modern Warfare 3: wyjątkowo wyczekiwana część serii Call of Duty, znana ze swojego wciągającego doświadczenia gry.
  – Rozmiar plików: ilość miejsca zajmowanego przez określony plik lub program.

  Sugerowane powiązane linki:
  – Activision
  – Oficjalna strona Call of Duty