• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe informacje na temat wielosezonowy The Sims 5 pojawiają się na horyzoncie

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Nowe informacje na temat wielosezonowy The Sims 5 pojawiają się na horyzoncie

  Wyczekiwana sequela The Sims, obecnie znana jako „Project Rene”, już teraz wzbudza duże zainteresowanie w społeczności graczy. Chociaż szczegóły są wciąż nieznane, najnowsze informacje od dewelopera Maxis rzucają światło na jedną interesującą cechę The Sims 5: możliwość grania wieloosobowego.

  W niedawno przeprowadzonym wywiadzie dla Radio Times, Lyndsay Pearson, członek zespołu deweloperskiego Maxis, rozmawiała o swojej ambicji stworzenia dynamicznego środowiska wieloosobowego inspirowanego innymi udanymi grami. Pearson w szczególności wspomniała o dwóch grach, które miały wpływ na koncepcję trybu wieloosobowego w The Sims 5: Animal Crossing i Among Us.

  Animal Crossing, z naciskiem na tworzenie osobistych wirtualnych przestrzeni, stanowi oczywiste porównanie. Pearson wyjaśniła, jak The Sims 5 ma na celu uchwycenie tego przytulnego uczucia posiadania własnej małej wyspy, jednocześnie umożliwiając graczom zapraszanie przyjaciół do odwiedzenia i spędzania czasu razem. Ta funkcja ma zapewnić poczucie połączenia i wspólnych doświadczeń w społeczności The Sims.

  Zaskakująco, zespół Maxis znalazł inspirację również w Among Us, grze wieloosobowej, która słynie z mechanizmów rozwiązywania zagadek. Pearson zwróciła uwagę na sprytnie wykorzystane komunikację i współpracę wymagane w Among Us i wyraziła pragnienie wkomponowania podobnych elementów w tryb wieloosobowy The Sims 5. Wygląda na to, że gracze będą musieli współpracować ze sobą, aby rozwikłać intrygujące tajemnice w wirtualnym świecie.

  Chociaż szczegóły dotyczące funkcjonalności wieloosobowej w The Sims 5 są wciąż tajne, ta nowa wiedza na temat inspiracji gry już wywołała ekscytację wśród fanów. Wyobrażanie sobie możliwości stworzenia przyjaznego, współpracującego uniwersum, w którym gracze mogą dzielić się przygodami i razem rozwiązywać zagadki jest z pewnością interesujące.

  W miarę rozwoju projektu, fani z niecierpliwością oczekują kolejnych informacji na temat trybu wieloosobowego w The Sims 5. Czy gracze odkryją ukryte tajemnice czy też wyruszą na wielkie przygody z przyjaciółmi? Tylko czas pokaże, ale jedno jest pewne – The Sims 5 przyniesie graczom doznanie wieloosobowej gry, które przekracza oczekiwania i wprowadza serię w nowe, niesamowite rozważania o przyjemnościach płynących z gier komputerowych.

  Linki do strony internetowej The Sims 5:
  – EA.com (Oficjalna strona internetowa Electronic Arts, wydawcy serii The Sims)
  – TheSims.com (Oficjalna strona internetowa serii The Sims)
  – Animal-Crossing.com (Oficjalna strona internetowa serii gier Animal Crossing)
  – InnerSloth.com (Oficjalna strona internetowa InnerSloth, twórcy gry Among Us)