Mobilne Legenda Bang Bang: Nowa butelka oazy dla bohaterów wspierających

Mobilne Legenda Bang Bang: Nowa butelka oazy dla bohaterów wspierających

Mobilne Legenda Bang Bang nadal dominuje na rynku gier mobilnych jako jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych w gatunku arenowych potyczek online (MOBA). Dla tych, którzy nie znają tej gry, jest to MOBA udostępniana za darmo na telefony komórkowe. W najnowszym patchu deweloperzy wprowadzili nowego zabójcę o imieniu Nolan oraz wprowadzili różne równoważenia w dostępnych bohaterach i emblematach. Jednak najciekawszym dodatkiem w tej aktualizacji jest butelka oazy, przedmiot wsparcia specjalnie zaprojektowany dla bohaterów posiadających zdolności lecznicze.

Butelka oazy zapewnia różnorodne korzystne statystyki, w tym 60 mocy magicznej, maksymalne 300 punktów życia oraz 10% redukcji opóźnień. Jej unikalną cechą jest 12% skuteczności leczenia, która dodatkowo jest wzmocniona dzięki pasywności przedmiotu. Po wyleczeniu lub nałożeniu tarczy na sojuszniczy cel, jeśli jego punkty życia spadną poniżej 30% w ciągu trzech sekund, otrzyma tarczę na pięć sekund. Ponadto, opóźnienia umiejętności zostają zredukowane, gdy aktywuje się ten efekt. Ważne jest, aby zauważyć, że pasywność może być aktywowana tylko raz na każdego sześćdziesiąt sekund na tym samym celu i nie działa na bohaterów, którzy mogą leczyć tylko siebie.

Butelka oazy to cenny dodatek do dostępnych opcji wyposażenia dla bohaterów wsparcia, ponieważ wzmacnia ich zdolności lecznicze i ochronne w trakcie walk drużynowych. Jednym bohaterem, który szczególnie korzysta z tego przedmiotu, jest Rafaela. Jako bohater, którego głównym zadaniem jest leczenie sojuszników, unikalna pasywność butelki oazy wzmacnia jej zdolności lecznicze. Dlatego jest to niezbędny wybór dla graczy Rafaeli, którzy chcą maksymalizować swoje potencjał wsparcia.

Podsumowując, butelka oazy wprowadza nowy, ekscytujący wymiar do Mobilnej Legendy Bang Bang, dostarczając bohaterom wsparcia wzmocnionych umiejętności leczenia i ochrony. Dzięki swoim unikalnym cechom i wartościowym statystykom jest to cenny dodatek do arsenału każdego gracza. Więc dołącz do gry i wypróbuj butelkę oazy, aby zobaczyć, jak podniesie ona poziom Twojej rozgrywki wsparcia!