• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  „Climb to the Beat” w grze Super Mario Bros. Wonder jest przeszkodą, której gracze nie potrafią pokonać

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  „Climb to the Beat” w grze Super Mario Bros. Wonder jest przeszkodą, której gracze nie potrafią pokonać

  Super Mario Bros. Wonder wprawił świat gier w euforię, zapewniając graczom wiele godzin zabawy i wyzwań. Jednak istnieje jedna poziom w szczególności, który powoduje, że gracze wyrywają sobie włosy z frustracji. „Climb to the Beat”, specjalny etap w grze, okazuje się być trudnym wyzwaniem.

  Nie dajcie się zwieść jego wczesnemu umiejscowieniu w grze; „Climb to the Beat” nie jest dla tych, którzy łatwo się poddają. Ten poziom to zaawansowana wersja standardowego trasy Fluff-Puff Peaks, na której gracze muszą poruszać się po serii bloków, które pojawiają się i znikają w rytm muzyki. Trudność polega na ekspertowym wykonaniu kopnięć w ścianę, aby przetrwać niebezpieczną wspinaczkę.

  Gracze na platformach społecznościowych dzielą się swoimi doświadczeniami z tym poziomem, i wyraźnie widać, że wielu napotyka trudności. Niektórzy donoszą o stracie setek żyć w swojej próbie opanowania „Climb to the Beat”. Jeden gracz nawet twierdził, że do tej pory użył „prawie połowę swojego życia” i wciąż nie ukończył go.

  Choć wyzwanie spowodowało frustrację dla wielu, to także wywołało poczucie solidarności między graczami. Powstały memy, a ci, którzy udało im się ukończyć poziom, dumnie prezentują swoje ślady bitewne i zmęczone kciuki.

  Dla tych, którzy uważają, że „Climb to the Beat” jest zbyt trudne, istnieją rozwiązania alternatywne. Niektórzy gracze ukończyli poziom, wykorzystując umiejętności Nabbita lub korzystając z korzystnych umiejscowienie Standee.

  Jednak dla tych, którzy są zdeterminowani, aby samodzielnie pokonać ten poziom, rada brzmi: zrób sobie przerwę i wróć później. Specjalne poziomy w Super Mario Bros. Wonder nie są wymagane do kontynuowania historii, co pozwala graczom skupić się na nich, gdy będą lepiej wyposażeni w więcej odznak i doświadczenia.

  Super Mario Bros. Wonder nadal zachwyca graczy swoimi trudnymi poziomami i wciągającym gameplayem. Bez względu na to, czy masz trudności z „Climb to the Beat”, czy bezproblemowo przechodzisz grę, nie da się zaprzeczyć satysfakcji płynącej z bicia rytmu w drodze do zwycięstwa.